עוד על תאילנד

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

תאילנד - טיסות לתאילנד

ישראלים רבים אוהבים את תאילנד, וזה לא מפתיע. המדינה האקזוטית והחושנית בדרום מזרח אסיה מהווה מוקד משיכה משלל סיבות. תאילנד מצטיינת בנופים מרהיבים, המשלבים ג'ונגלים טרופיים ירוקים ומסתוריים, חופים עטורים בחול לבן בוהק, שפע עצום של צמחים ובעלי חיים; כמו כן,יש לה תרבות מסקרנת והיסטוריה מרתקת, הניכרות על כל צעד וצעל: המדינה מלאה מקדשים עתיקים וארמונות מפוארים.

בנוסף, תאילנד היא גם מוקד לנהנתנות לא קטנה: היא שופעת אתרי נופש מפנקים, שווקים ומרכזי קניות עמוסים בכל טוב, וידועה בחיי הלילה האגדיים שלה.
 

לפני שנוסעים לחופשה או לטיול בתאילנד, חשוב כמובן לברר על טיסות לתאילנד. אלו חברות תעופה מציעות טיסות לתאילנד? מהם נמלי התעופה בהן ניתן לנחות בתאילנד? כמה זמן אורכות טיסות לתאילנד? מה המחיר של טיסה לתאילנד? האם הטיסות למדינה כרוכות בעצירות ביניים או שיש גם טיסות ישירות? כל מי שמחפש תשובות לשאלות האלו, מוזמן לקרוא את המדריך הקצרצר הבא, שיסייע לו בתכנון המסע לתאילנד.
 

טיסות לתאילנד – מידע כללי

לתאילנד ניתן להגיע בטיסה ישירה מישראל (טיסה לבנגקוק עם חברת אל על או חברת התעופה התאילנדית Thai Airways) אך גם בטיסות שעוצרות בתחנות ביניים (על כך בהמשך). טיסות לתאילנד שיעדן בנגקוק ינחתו בנמל התעופה הבינלאומי של תאילנד, סוברנבהומי (Suvarnabhumi Airport), שהוא גם נמל התעופה הגדול ביותר בתאילנד ונחשב לאחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם.
 

אם אינכם מעוניינים לנחות בבנגקוק, ניתן לקחת טיסת המשך מהבירה אל יעדים כמו פוקט (שדה התעופה Phuket International Airport) וקו-סאמוי (Samui Airport). טיסה ישירה לתאילנד אורכת כ-10-11 שעות, וטיסה שבה עצירות ביניים עשויה לארוך 12 שעות או יותר, בהתאם לזמני הטיסות אל יעדי הביניים ומשך ההפסקות בהם. כיום ניתן למצוא טיסות לתאילנד בטווח מחירים רחב: החל מ-750$ ועד ל-1500$. מחיר הטיסות תלוי במגוון גורמים, כמו העונה בשנה, חברת התעופה, טיסה ישירה או טיסה הכוללת עצירת ביניים ועוד.
 

חברות תעופה הטסות לתאילנד

כאמור, ניתן להגיע לתאילנד בנוחות ובזמן קצר יחסית עם חברת התעופה אל על, אשר טיסותיה נוחתות בבנגקוק, או עם חברת Thai Airways, המפעילה גם היא טיסות ישירות מתאילנד לישראל. עם זאת, מי שטיסה כזו היא יקרה מדי עבורו, יכול לבחור בטיסות עם עצירות ביניים, הנוטות להיות זולות יותר.

בין החברות הטסות לבנגקוק עם עצירת ביניים ניתן למצוא את אירופלוט הרוסית (עצירת ביניים במוסקבה), טורקיש איירלינס (עצירת ביניים באיסטנבול), סוויס (עצירת ביניים בציריך), אוסטריאן (עצירת ביניים בוינה), בריטיש איירווייז (עצירת ביניים בלונדון), רויאל ג'ורדניאן (עצירת ביניים בעמאן), אייר צ'יינה (עצירת ביניים בבייג'ינג), אתיופיאן (עצירת ביניים באדיס אבבה) ועוד. מי שהיעד הסופי שלו אינו בנגקוק, יכול להגיע לבנגקוק עם אל אחת מהחברות המצוינות לעיל, וממנה לטוס בטיסת פנים עם אחת מחברות התעופה המקומיות ליעדים נוספים בתאילנד.
 

טסים לתאילנד? תכינו שיעורי בית

כפי שניתן לראות, אפשרויות הטיסה לתאילנד הן רבות ומגוונות. מומלץ כי עוד בשלב תכנון הטיול, תבדקו היכן הכי נוח ומתאים לכם לנחות ומה התקציב שיש לכם לטיסה. אם טיול ארוך לפניכם, אולי כדאי לחסוך על הטיסה ולבחור בטיסה עם עצירת ביניים; מנגד, אם אתם נוסעים לחופשת פינוק קצרצרה, למה לא להתחיל להתפנק כבר במטוס? לאחר שחשבתם על כל הגורמים הללו, מומלץ שתערכו סקר שוק בין החברות השונות, וכן תבדקו האם המחירים משתנים אם מזיזים את מועדי הטיסות בטווח של כמה ימים. הבדיקות הללו פשוטות בתכלית ועשויות להוביל לחיסכון משמעותי. טיול נעים!