עוד על פיליפינים

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

פיליפינים - טיול מאורגן לפיליפינים

איי הפיליפינים נחשבים לארכיפלג השני בגודלו בעולם. הוא מורכב מלמעלה מ- 7,000 איים, ופחות ממחציתם מאוכלסים. איי הפיליפינים שוכנים בדרום מזרח אסיה, בקצהו המערבי של האוקיינוס השקט. הפיליפינים נחשבים למקום קסום ומיוחד במינו, שבשטחם נמצא אחד משבעת פלאי תבל החדשים.
 

טיול מאורגן לפיליפינים יחשוף בפניכם עולם קסום ומופלא, במובן הפשוט של המילה. רצועת חופים בתוליים, שוניות אלמוגים הרי געש פעילים, נוף הררי, ג'ונגלים ואוכלוסיה מכניסת אורחים, הם רק חלק ממה שתחוו בפיליפינים.
 

טיול מאורגן לפיליפינים- מסלול טיול

היעד הראשון אליו תגיעו בפיליפינים הוא מנילה, בירת הפיליפינים. במנילה תבקרו באינטראמורס, שריד לקולוניאליזם הספרדי ששלט בפיליפינים. יעדים נוספים- הריסותיו של מבצר סנטיאגו רובע קיאפו. כנסיית קיאפו, בה נמצאת המדונה השחורה, בית הקברות הסיני, המכיל מאוזוליאומים מצוידים בחשמל ומים. בגיו ופסטיבל הפרחים

 

ממנילה תמשיכו לבגיו, העיר בה נערך פסטיבל הפרחים. לאורך ימות הפסטיבל העיר מקושטת בפרחים בשלל צבעים, ותושבי העיר פוצחים בשירים ובריקודים. בדרך ליעד הבא, בנוואי, תעברו על פני כפרים שונים, נופים עוצרי נשימה, ותבקרו בכפר שנפגע מהתפרצות הר הגעש פינטובו שהתרחשה לפני שני עשורים.
 

בעיר בנוואי תוכלו להתרשם מטרסות האורז המרהיבות. סיור בכפרים יפגיש אתכם עם אורחות חייהם של תושבי הכפרים, ומעבודות האומנות מעץ של בני המקום. יעד נוסף הינו נקודת התצפית, המכונה "הפלא השמיני"- טרסות אורז עתיקות בנות 2,000 שנה.
 

טיול מאורגן לפיליפינים- האי פלוואן

פלוואן נחשב לאחד האיים המרכזיים בקבוצת איי לוזון. מרבית הטיולים המאורגנים לפיליפינים יקדישו לפלוואן מספר ימים, על מנת שתזכו להתרשם, להתפעל ולחוש את הנופים הקסומים והמשגעים באזור.
 

פוארטו פרינססה

העיר פוארטו פרינססה נמצאת במרכזו של האי פלוואן. פארק הנהר התת- קרקעי שנקרא אף הוא פוארטו פרינססה, ושוכן צפונית לעיר, מוכר כאתר לשימור מורשת עולמית מטעם ארגון אונסק"ו. נוסף על תואר מכובד זה,זכה הנהר להיכנס לרשימת שבעת פלאי תבל החדשים. רכסי ההרים והנופים הנשקפים, מרהיבים ביופיים.

הנהר התת- קרקעי זורם לאורכן של מערות נטיפים וזקיפים, עד לשפכו אל ים סין. מן המראות תוכלו להתרשם תוך כדי שיט במימי הנהר. מלבד זאת, תשוטו בין האיים השונים, ותנפשו על חופה הקסום של אל נידו. באי פינאסיל תסיירו במערת הקתדראלה, בלגונה הקטנה ובלגונה הגדולה. ואף תיהנו משיט לאור שקיעה.  

 

טיול מאורגן לפיליפינים- עולם אחר

איי הפיליפינים מהווים יעד מושלם לכל מי שמחפש אחר שקט, חופים בתוליים , מים צלולים חולות לבנים, ונוף שאין דומה לו בכל העולם. בנוסף, השלטון הספרדי והשלטון האמריקאי שהחליף אותו, הטביעו חותם על התרבות ועל האוכלוסייה בפיליפינים, וגם בכך תיווכחו.
 

טיול מאורגן לפיליפינים- יתרונות וחסרונות

החסרונות העיקריים של טיול מאורגן לפיליפינים, הוא סוגיית המחיר, והחופש שלכם כמטיילים עצמאיים במהלך הטיול. באופן טבעי, מחירו של טיול מאורגן יקר יותר במרבית המקרים. זאת בשל הארגון המוקפד והמדוקדק. ולסוגיית זמנכם הפנוי- דעו כי הוא יהיה מצומצם בהתחשב בעובדה שהסיורים והביקורים מתוכננים על פי לוח זמנים צפוף ומסודר.
 

מצד שני, היתרונות המשמעותיים של טיול מאורגן לפיליפינים, הם בכך שיש חברה שאמונה על ארגון הטיול ובחירת היעדים בהם תבקרו. בנוסף, הם יהיו אחראיים על כלל הסדרי הטיסה וכל ענייני הביטוח; על בתי המלון, וההסעות מעיר אחת לאחרת.
 

למרות יופיים וייחודם של איי הפיליפינים, הם לא מהווים יעד פופולארי עבור תיירים. זוהי הזדמנות מצוינת לטייל בפיליפינים, בפרט לאלה מכם שאוהבים את השקט והנופים ומתרחקים ממוקדי תיירות למיניהם.