עוד על פיליפינים

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

פיליפינים

הפיליפינים

רפובליקת הפיליפינים, או כמו שהיא נקראת בשפת היום יום – "הפיליפינים", היא אחת המדינות היפות והמיוחדות ביותר בתבל. האם ידעתם שהפיליפינים הם בעצם קבוצה של 7107  איים? (!!!) איים אלו נמצאים בארכיפלג שבין הים הפיליפיני והים הסיני הדרומי, בדרום מזרח אסיה.

סוכני התיירות הפיליפינים חוזרים על סיסמת המדינה-  "המקום שבו אסיה מחייכת", ואכן, רובם הגדול של המקומיים מקבלים בשמחה את התיירים ומארחים אותם נפלא עם חיוך גדול.
 

לא פלא שתושבי הפיליפינים מחייכים. קבוצת האיים שעליהם הם גרים מזכירה לרבים ממבקריה את גן העדן כפי שהופיע בחלומותיהם. רצועות חול לבן אל מול מי קריסטל צלולים, ערסל תלוי בין שני עצי קוקוס טרופיים מקשטים את תמונת הנופש האידיאלית.

חופי הפיליפינים המדהימים מפורסמים גם בדגה העשירה והצבעונית ובשוניות האלמוגים היפהפיות וישנם לא מעט נקודות צלילה ושנירקול מצויינות ברחבי המדינה.

אבל לא רק הים מושך את כל תשומת הלב של התיירים שמבקרים בארץ טרופית זו. ישנם עוד המון אטרקציות ברחבי הפיליפינים ביניהם כפרים מסורתיים בצפון המדינה, טראסות אורז ענקיות, הרי געש, ג'ונגלים ועוד המון טבע שמשולב באופן מיוחד מאוד עם המסורתיות המקומית והקדמה שבאה מהמערב.