עוד על ניקרגואה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

ניקרגואה - בתי מלון בניקרגואה

בהשוואה לארצות אחרות במרכז אמריקה, בעיקר לקוסטה ריקה ולמקסיקו, ניקרגואה עדיין לא ארץ נופש מפותחת. למרות זאת, יש בה מלונות ואכסניות רבים והיתרון המשמעותי שלה מתבטא במחיר שלהם.
 

מחירים של חדרים באכסניות או בתי מלון בניקרגואה נעים בין 4-7 דולרים לחדר באכסנייה ועד למאה דולרים לחדר בבית מלון ברמה של ארבעה או חמישה כוכבים. הטווח הרחב הזה מאפשר לכל מי שמגיע לניקרגואה למצוא מקום שמתאים בול לתקציב שלו.
 

בתי מלון במנגואה

מנגואה היא בירת ניקרגואה וזה גם המקום הראשון שאליו מגיעים רוב התיירים והתרמילאים שנוחתים בניקרגואה ממדינה אחרת בדרום או מרכז אמריקה או לאחר טיסה מהארץ או מארצות הברית. למרות שמדובר בעיר בירה לכל דבר, מנגואה היא לא אטרקטיבית לתיירים ולכן רובם ממשיכים הלאה. בחיפוש אחר בתי מלון בניקרגואה עם עצירה במנגואה, תגלו שמדובר בעיר שיש בה לא מעט בתי מלון ואכסניות, אבל צריך לברור היטב ולדעת מה אתם בוחרים.
 

אם אתם בכל זאת נשארים בבירה כמה ימים, תוכלו למצוא בה מגוון רחב של מלונות תיירים זולים ברמה של 2.5 כוכבים, שהמחיר של לילה בהם נע בין 30-50 דולרים ללילה. תוכלו למצוא בה גם לא מעט אכסניות שונות, שהמחירים שלהן נעים בין 10 דולר ל-40 דולר, תלוי כמובן בסוג האכסניה ובמקום שבו היא נמצאת.
 

מומלץ לבחור באכסנייה שנמצאת במרכז העיר ולא להתרחק לשכונות מסביב למרכז, כי מנגואה היא עיר מסוכנת יחסית. אכסנייה כמו Managua Backpackers Innשנמצאת ממש במרכז היא אופציה טובה למי שצריך להעביר לילה או שניים בעיר.
 

בתי מלון בגרנאדה

גרנאדה היא אחת הערים היותר מסקרנות בניקרגואה ולכן רוב התיירים מגיעים אליה כתחנה ראשונה או כאחת התחנות העיקריות בטיול. בגרנאדה תמצאו יותר בתי מלון מפתים ואכסניות אטרקטיביות הרבה יותר מבמנגואה. העובדה שמדובר בעיירה מקסימה, שאהובה על תיירים מכל רחבי העולם, מבטיחה לכם שהפעם לא תצטרכו לחשוש.
 

חיפוש אחר בתי מלון בניקרגואה לקראת טיול לגרנאדה יוביל אתכם בין אכסניות כמו Bearded Monkey, הוסטל שנמצא במרכז העיר ואהוב מאד על תרמילאים מכל רחבי העולם. המחיר של לילה בהוסטל כמו זה או כמו Hostel Oasis, שנמצא במרכז העיר וגם הוא מאד פופולרי, יכול לנוע בין 6-11 דולרים ללילה, מחיר די זול.
 

בגרנאדה יש גם לא מעט מלונות טובים. מלונות ברמה של שלושה כוכבים כמו Plazaאו Hotel Casa del Consuladoשמתאימים לנופשים או לתרמילאים שבא להם להירגע ולהתפנק לכמה ימים מול הבריכה, מציעים חדרים במחירים בין 60-90 דולרים בממוצע.
 

בתי מלון בליאון

עוד עיר אהובה מאד על תרמילאים היא ליאון. חיפוש אחר בתי מלון בניקרגואה שנמצאים באיזור ליאון יוביל אתכם ללא מעט תוצאות טובות. בגזרת ההוסטלים תמצאו בליאון הרבה מאד הוסטלים טובים במחירים מעולים. מחיר ממוצע של לילה בהוסטל כמו Lazy Bonesשנחשב לאחד ההוסטלים החדשים והטובים בעיר, נע בין 8-15 דולרים ללילה ויש כמובן גם הוסטלים שבהם אפשר למצוא חדרים פרטיים מרווחים יותר במחירים קצת יותר גבוהים.
 

בליאון תמצאו גם לא מעט בתי מלון מרשימים שבהם המחירים קצת יותר גבוהים ונעים בין 50-100 דולרים ללילה לאדם. מלון כמו Hotel Los Balconesהוא מלון מרשים ומיוחד, שמספק חוויה מיוחדת ומעוצבת לכל מי שמתארח בו. מחיר לילה במלון כזה יכול להגיע גם ל-200 דולר ויותר.
 

עוד מקומות שבהם תמצאו בקלות בתי מלון בניקרגואה שהם טובים ומתומחרים בצורה שוות נפש הם עיירת הנופש היפה סאן חואן דל סור.