עוד על ניקרגואה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

ניקרגואה - ביטוח נסיעות לניקרגואה

ביטוח נסיעות הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד משגרת ההכנות שלנו לפני שאנחנו עולים על המטוס בדרך לטיול הארוך או לחופשה. בין אם מדובר בשהייה של כמה ימים או במסע של שבועות וחודשים, אנחנו חייבים לדאוג לכיסוי של הוצאות רפואיות ולשמור על הרכוש שאנחנו מביאים איתנו. ביטוח נסיעות לניקרגואה כמו לשאר מדינות מרכז ודרום אמריקה הוא קריטי עבור כל מי שיוצא אל המסע.
 

מחיר קטן במקרה של פיצוי גדול

לפני שננסה לפרט ולהסביר על ביטוח נסיעות לניקרגואה ועל מה שהוא מכיל בדרך כלל, חשוב להסביר למה צריך בכלל לחתום על פוליסת ביטוח לפני שעולים על המטוס בדרך הארוכה למדינה הזו. ניקרגואה היא אמנם ארץ יפיפייה ומסקרנת, אבל היא גם ארץ שאינה מפותחת מבחינת תשתיות, הן תשתיות תיירותיות והן תשתיות רפואיות וכלכליות.
 

יש בה עוני ולכן גם פשע, מה שאומר שתמיד קיים סיכוי שתאבדו באמצע הטיול את המצלמה, הארנק או המחשב הנייד. יש בה דרכים לא סלולות וקשה להגיע ממקום למקום, כך שתמיד קיים סיכוי וחשש לתאונה או למצב בו תצטרכו חילוץ. יש בה מערכת בריאות שאינה מפותחת כמו במדינות אחרות במרכז אמריקה ולכן לא מומלץ לעבור בה טיפולים רציניים ולכן כדאי לפחות שתקבלו את התמיכה הרפואית דרך הביטוח. בקיצור, זה כדאי.
 

שלושה סוגי ביטוחים – בהתאמה אישית

רוב חברות הביטוח מציעות מספר סוגים שונים של ביטוחי נסיעות. ישנו ביטוח נסיעות סטנדרטי שכולל בדרך כלל כיסוי בסדר גודל של כמה מאות אלפי שקלים במקרים שונים – כך למשל במקרה של חילוץ, הטסה לארץ, בעיות רפואיות שדורשות אשפוז וטיפול במקום, ניתוחים ואובדן של ציוד. ביטוח סטנדרטי אינו מכסה על מקרים מסובכים, על חילוצים במקומות נידחים ומשתנה מחברת ביטוח אחת לאחרת.
 

ביטוח נסיעות לתרמילאים מומלץ למי שמחפש ביטוח נסיעות לניקרגואה. זהו הסוג השני של ביטוחי נסיעות והוא כולל כיסוי גבוה יותר במקרים של פציעות ותאונות, צורך בטיפולים רפואיים רציניים, טיפולי שיניים, חילוץ והצלה וגם הטסה של קרובי משפחה לניקרגואה.

הכיסוי במקרה זה מקיף יותר ומתאים יותר למי שיוצא מהארץ לתקופות ארוכות למדינות כמו ניקרגואה ומדינות אחרות במרכז אמריקה. מחיר הביטוח הזה הוא בין דולר וחצי לארבעה דולרים ליום אחד, תלוי בחברת הביטוח.
 

ביטוח נסיעות נוסף שמציעות החברות הוא ביטוח נסיעות בהתאמה מיוחדת, שבדרך כלל מופנה למי שסובל מבעיות בריאותיות וזקוק לתמיכה נוספת של הביטוח. כך למשל במקרים של צורך באינסולין בגלל מחלת סכרת, אחוזי נכות גבוהים, הריון וכדומה.
 

שעת התכלס: מאיפה מתחילים?

אם אתם מתכננים נסיעה וזקוקים לפוליסת ביטוח נסיעות לניקרגואה התחילו את דרככם באינטרנט. יש באינטרנט אתרי השוואת מחירים שבהם מופיעים גם פרטים על סוגי ביטוחים שונים שמציעות חברות הביטוח ויש השוואת מחירים.
 

למרות שבדרך כלל המחירים מדוייקים או משוערכים בצורה נכונה, כדאי לפנות לכמה חברות ביטוח מוכרות ולבקש הצעת מחיר על פוליסת ביטוח נסיעות לניקרגואה. לפני שאתם בוחרים בפוליסה מסוימת, בידקו שהיא מכסה מקרים רפואיים רבים ככל האפשר, חילוץ והצלה, גניבה או אובדן של רכוש וגם מקרים קיצוניים של מוות, עד כמה שזה נשמע נורא.
 

ביטוח נסיעות לניקרגואה הוא דבר הכרחי לכל מי שיוצא לטיול הארוך במרכז אמריקה ורוצה לכסות את עצמו על כל צרה שלא תהיה. אין דבר יותר נורא מלהיות רחוק מהבית בארץ זרה ולגלות שאתה חייב כסף, זקוק לכסף או לא יכול לממן לעצמך שירותים רפואיים – לכן עוד לפני שאורזים את המזוודה, חותמים על פוליסת ביטוח ועולים על המטוס עם שקט נפשי.

למידע נוסף:
טיסות לניקרגואה