ניו זילנד - בתי מלון בניו זילנד

חיפוש אחר בתי מלון בניו זילנד יוביל אתכם בין הרבה אפשרויות שונות. המדינה הקטנה הזו עמוסה באכסניות ובתי הארחה נעימים ונוחים, במתחמי קמפינג שמפגישים אתכם ישירות עם הטבע המהמם של ניו זילנד ובמלונות סטנדרטיים לצד מלונות יוקרה שממוקמים בערים הגדולות. כל אחד יכול לבחור איפה לשהות בהתאם לתקציב שלו.
 

מלונות תיירים ומלונות יוקרה

באוקלנד בעיקר, אבל גם בוולינגטון, קרייסטצ'רץ', רוטורואה וקווינסטאון תמצאו נציגויות של רשתות מלונאות מוכרות בכל רחבי העולם. בערים אלו תמצאו מלונות של הילטון, הייאט, אינטרקונטיננטל ועוד. המחירים משתנים בהתאם לעונת השנה, כאשר תקופת חג המלון היא התקופה העמוסה במלונות התיירותיים בגלל שגם הניו-זילנדים בעצמם נמצאים בחופשה של הקיץ.

אחד המלונות הפופולריים והמבוקשים ביותר בקטגוריה הזו הוא דווקא אתר סקי שנמצא בקווינסטאון – מילבורק ריזורט, שנחשב לאתר יוקרתי ומתאים למשפחות. אם זאת אפשר למצוא גם לא מעט בתי מלון בניו זילנד שהם פחות יוקרתיים ומפוארים ועדיין אפשר ללון בהם בנוחות.
 

אכסניות ובתי הארחה

בכל רחבי ניו זילנד אפשר למצוא אכסניות ובתי הארחה ששייכים לארגוני ה-Backpackersשפועלים באוסטרליה ובניו זילנד, ביניהם Nomad Backpackersו-Vip Backpackers. שני הארגונים האלו כמו ארגונים נוספים מספקים מידע על אכסניות ובתי הארחה בכל הפסיפיק וכניסה כחבר בארגון מאפשר לכם לקבל הנחות בהוסטלים שונים.
 

בנוסף אם אתם מחפשים בתי מלון בניו זילנד ברמה של אכסניות טובות ונעימות לשהייה, תוכלו למצוא לא מעט כאלו ששייכים ל-BBH, רשת האכסניות הניו-זילנדית. באתר הרשת אפשר למצוא רשימה של אכסניות בכל רחבי ניו זילנד, לזכות בהנחות חבר ולהתעדכן במבצעים מיוחדים ובאכסניות חדשות שנפתחות: http://www.bbh.co.nz/


הרשת המובילה ביותר באכסניות או בתי מלון בניו זילנד ברמה זו היא YHAהמוכרת ממקומות שונים ברחבי העולם. לרשת יש לא מעט נציגויות בניו זילנד ולעיתים קרובות המחירים בה הם הזולים ביותר. בממוצע לינה באכסניות YHAללילה מגיעה ל-70 דולרים אבל יש אכסניות שבהן אפשר ללון גם ב-20 דולר ללילה. מי שמטייל ברחבי הפסיפיק ונוסע גם לאוסטרליה, ירוויח מרישום כחבר ב-YHA: http://www.yha.co.nz
 

אתרי קמפינג

ניו זילנד מצטיינת בכל מה שקשור לאתרי קמפינג. בעוד שחיפוש אחר בתי מלון בניו זילנד יוביל אתכם להוצאה כספית לא קטנה, שהייה באתרי קמפינג תעלה לכם עשירית מהמחיר של חדר ללילה במלון. המחיר של אתרי קמפינג מגיע ל-30 דולרים ניו זילנדים ללילה לזוג. יש גם כרטיס חבר שמאחד בין פארקי הקמפינג הגדולים בניו זילנד. מידע על קמפינג בניו זילנד תוכלו למצוא באתר זה: http://www.camping.org.nz/
 

לינה אצל משפחות

ישנם שני פרויקטים מיוחדים שנוגעים ספציפית לישראלים שמחפשים בתי מלון בניו זילנד ומקומות לינה זולים. פרויקט HITהוא פרויקט שיזם בחור ישראלי בשם עומרי ומטרתו לעזור למטיילים ישראלים למצוא מקומות לינה זולים במיוחד. במסגרת הפרויקט מארחות משפחות ניו זילנדיות נוצריות ישראלים תמורת סכום סמלי של חמישה דולרים ניו זילנדים ללילה. המשפחות מאפשרות למטיילים לישון בביתן, להתקלח ולבשל או לאכול עמן.

בתמורה מספקים הישראלים מידע על ישראל ומספקים למארחים על המדינה ממנה הם מגיעים. חשוב לציין שיש מחיר השתתפות בפרויקט בסך של 55 דולרים ניו זילנדים.
 

פרויקט נוסף הוא פרויקט חיבורים, שבמסגרתו המארחים לא דורשים כסף עבור האירוח אלא עושים זאת מאהבת ישראל בלבד. ניתן למצוא מידע על הפרויקט באתר המוקדש לכך:  www.chiburim.com, אבל חשוב מאד לציין שמספר המשפחות אינו רב והמיקום שלהן לא מתפרש על פני כל האיזורים.

יחסית למדינה קטנה, יש לא מעט בתי מלון בניו זילנד בכל הדרגות והרמות. כל אחד שמגיע למדינה יכול להתאים את בית המלון לתקציב שלו ולמצוא בה אפשרויות מגוונות.

עוד בזזנו:

ביטוח לניו זילנד
טיסות לניו זילנד
טיסות פנים בניו זילנד
טיול מאורגן לניו זילנד