ניו זילנד - ביטוח נסיעות לניו זילנד

כמו בכל נסיעה לחו"ל, גם בזמן טיול לניו זילנד אנחנו חשופים כל הזמן לסכנות. המרחבים הבלתי נגמרים העמוסים בנוף משתנה, שמאתגר אותנו ולפעמים גורם לנו להיכנס להרפתקאות שאנחנו לא עוברים בדרך כלל, המרחק הרב מהמדינה בה אנחנו חיים בדרך כלל והבירוקרטיה השונה לגמרי מזו של ישראל מחייבים אותנו לדאוג לבריאות שלנו ולמצוא תמיכה וכיסוי בצורת ביטוח נסיעות.
 

מה כולל ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות לניו זילנד כמו לכל מקום אחר כולל כיסוי עבור טיפול רפואי או בריאותי שתזדקקו לו במהלך הטיול. הביטוחים המוצעים כיום על ידי סוכנויות הביטוח נבדלים זה מזה ברמת הכיסוי שלהם ובסוג המקרים שהם מכסים.
 

לא משנה איזה ביטוח נסיעות לניו זילנד אתם בוחרים, חשוב שיהיה כיסוי מספק במקרים של חשיפה לתאונות שיכולות להגיע מספורט אתגרי – דבר שסוחף לא מעט מטיילים שמגיעים לניו זילנד, כיסוי במקרה של צורך בחילוץ או בהצלה, הטסה לארץ – בעיקר בשל המרחק הרב והסיבוך שיכול להיגרם מניסיונות למצוא טיסה מתאימה וכן ביטוח בריאות מתאים במקרים זניחים – מטיפול אצל רופא שיניים ועד לקבלת מרשמים לכדורים שאתם לוקחים באופן קבוע. לכל הדברים האלו צריך לדאוג בעיקר בגלל שטיול לניו זילנד הוא בדרך כלל טיול ארוך שיכולים לקרות בו הרבה דברים.
 

לצד הסעיפים הרפואיים שכולל ביטוח רפואי לניו זילנד, בדרך כלל יש בו גם סעיפים שקשורים לאובדן של ציוד וחפצים אישיים כמו לאפטופ או מצלמה. במקרה הזה לא תמיד הכיסוי הוא מוחלט, אבל אפשר לקבל החזר מסוים.
 

איך בוחרים ביטוח נסיעות?

בחירת הביטוח משתנה מאדם לאדם. ברמת העיקרון יש מספר סוגים שונים של ביטוח נסיעות לניו זילנד ולכל מקום אחר בעולם. ביטוח נסיעות כללי וסטנדרטי כולל כיסוי על טיפול רפואי אבל לאו דווקא על פינוי וחילוץ מאיזור מבודד או בעקבות תאונה כתוצאה מספורט אתגרי.
 

לעומת זאת, יש ביטוח נסיעות לניו זילנד ולמקומות מרוחקים אחרים שמותאם לתרמילאים שמתכוונים לצאת לטרקים או לעסוק בפעילויות אתגריות מסוכנות כמו סנפלינג, צלילה, גלישה וכדומה. זה בדרך כלל סוג הביטוח המומלץ למי שמתכונן לטיול ארוך בניו זילנד.
 

לצד הביטוח הזה יש ביטוח נסיעות שמתאים באופן מיוחד לאנשים בעלי צרכים מיוחדים ובעיות בריאותיות שונות שהן קבועות. כך למשל אם אישה בהריון עד השבוע ה-23 נוסעת לניו זילנד, כדאי לה לבחור בביטוח נסיעות מיוחד שמכסה על אשפוז במחלקות יולדות, טיפולים של גניקולוג וכדומה.
 

מחירים ובירוקרטיה

אין כל כך הרבה מה לעשות חוץ מלהחליט איזה סוג של ביטוח נסיעות לניו זילנד מתאים לכם ולסוג הטיול שלכם. היום אפשר לקנות ביטוח נסיעות לניו זילנד ולכל מקום אחר מחוץ לגבולות המדינה דרך האינטרנט או ליצור קשר טלפוני עם סוכני ביטוח ולעשות את זה דרך הפקס, המייל והטלפון. כל מה שצריך הוא כרטיס אשראי בתוקף ומסמכים רפואיים לפי הצורך.
 

מבחינת המחירים, ביטוח נסיעות לניו זילנד עולה בדרך כלל בין שלושה לחמישה דולרים ליום שהייה מחוץ לגבולות המדינה. יש מקרים בהם המחיר יהיה קצת יותר גבוה בהתאם לסוג הביטוח. תרמילאים יכולים לשנות את סוג הביטוח במקרים מסויימים במהלך הטיול כדי להוזיל עלויות, בהתאם למדינה בה הם נמצאים באותו רגע ולתנאים הרפואיים בה.
 

יש לא מעט אתרים באינטרנט שעורכים השוואת מחירים בין חברות הביטוח ומזמינים את החברות להציע לכם ביטוח נסיעות לניו זילנד בהתאמה אישית. כך שאתם מקבלים בעצם הצעות מחיר מכמה חברות במהירות וביעילות גדולה וכל מה שצריך הוא לבחור ולהירשם.