עוד על נפאל

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

נפאל - ביטוח נסיעות לנפאל

נפאל מכונה גם "ארץ הטרקים". הרי ההימלאיה מושכים אליהם מטיילים הרפתקנים רבים. נוסף להם, הנהרות הזורמים מהווים אטרקציית רפטינג מבוקשת, מסעירה ומרתקת. פירוש הדבר הוא, שרבים מן המבקרים בנפאל יתנסו בחוויות הכרוכות בסיכון מסוים. לכן חשוב לבחור בפוליסת ביטוח שתכסה את הפעילויות השונות שאתם עתידים לעשות בנפאל.
 

למרות אופייה ההרפתקני של נפאל, גם משפחות ונופשים שלווים יותר ימצאו את מקומם בנפאל, דרך מקדשים מרהיבים ואגמים קסומים. כך שביטוח נסיעות סטנדרטי עשוי להספיק בהחלט. זכרו כי עלות פוליסת הביטוח משתנה בהתאם למצבכם הבריאותי ולרמת הסיכון.
 

ביטוח בריאות לחו"ל

איש אינו רוצה שיקרה לו כל רע בזמן הטיול. אך במידה וזה קורה, כדאי שיהיה ברשותכם ביטוח בריאות ולא תיוותרו חסרי עונים בארץ זרה. ברמה הבסיסית, ביטוח בריאות יאפשר לכם לבחור את הרופא הטוב ביותר, על פי רצונכם. בשובכם לארץ הביטוח יעניק לכם החזרים על ביקורים במרפאה ועל קנייה של תרופות בכפוף מרשם רופא. חשוב לצרף את המסמכים המקוריים, המעידים על אמיתות הדברים.

במקרים חמורים יותר, המצריכים אשפוז, יש ליצור קשר עם מוקד החירום של חברת הביטוח. מכאן והלאה, הקשר בין הארץ לבית החולים ייעשה על ידי חברת הביטוח, אשר תטפל בכל הנוגע להטסה ארצה, במקרה הצורך.
 

ביטוח תרמילאים

ביטוח תרמילאים מתאים לטיולים בעלי אופי אתגרי ופעילות אקסטרים. יש לוודא שהביטוח כולל ספורט אתגרי, איתור וחילוץ והתייעצות עם רופא דובר עברית. כאמור, נפאל היא אחת האטרקציות לחובבי הטרקים, והרפטינג. תוכלו אפילו לבצע בה צניחה חופשית אם תרצו. על כן ביטוח תרמילאים היא האופציה המתאימה ביותר עבורכם.
 

ביטוח בסיסי

ביטוח סטנדרטי בסיסי, המתאים לטיול משפחתי בעיקר. תוכלו לרכוש פוליסה כזו דרך חברות האשראי, הביטוח וקופות החולים. פוליסה כזו מכסה את מה שעלול לקרות לכם בחו"ל, אך במסגרת האירועים שהפוליסה מקיפה. מומלץ לעבור על פרטיה ולבחון האם היא עונה על צורכי הטיול שלכם. חשוב שהיא תכלול הטסה רפואית ארצה, במקרה ותדרשו לכך. מי שטס לנפאל לנפוש ולהירגע, יכול להסתפק בביטוח מסוג זה, בתנאי שהיא הולמת את מצבו הרפואי, גילו ומחלות כרוניות ואחרות ממנו הוא סובל.
 

ביטוח מחלות כרוניות/ מחלות קשות

מטיילים שנדרשים ליטול תרופות בעת שהייתם בחו"ל, או שמצבם הבריאותי מורכב (מחלות לב, לחץ דם וכדומה), יתבקשו לבטח עצמם בהתאם. עליהם להתאים את היקף הביטוח לאופי מצבם, על מנת להימנע ממצבים בעייתיים במהלך הטיול. כאמור, עלותו של הביטוח תהיה גבוהה מביטוח סטנדרטי. בין יתר פוליסות הביטוח המוצעות, תוכלו למצוא ביטוח ספורט חורף (סקי), צלילה, הריון, אנשי עסקים ועוד.
 

ביטוח מפני גניבות ואובדן

פוליסת הביטוח מכסה מקרים של אובדן וגניבת ציוד. בכל פוליסה ופוליסה, עליכם לוודא את גובה השתתפותכם העצמית, ואת התכולה שהפוליסה מכירה בה. שימו לב כי כלל פוליסות הביטוח לא מכסות אובדן של כסף מזומן, משקפי ראייה ושמש, וציוד רפואי. כדאי לקבל פיצוי, יהיה עליכם להגיש תלונה מיד לאחר המקרה ולהציג ראיה בפני הביטוח. בנוסף, הקפידו לשמור קבלות של ציוד שתרכשו לפני הטיול. חברות הביטוח מתייחסות להתיישנות הציוד, וקבלות המעידות על מועד הרכישה עשויות להגדיל את סכום הפיצוי.
 

ביטוח מטענים

ביטוח זה מכסה נזקים שנגרמו למזוודות שלכם בעת הטיסה. במקרה של אובדן או נזק, יש לפנות תחילה לחברת התעופה ולשדה התעופה. רק בתום טיפולן בפנייתך, תוכלו להגיש תביעה לביטוח. זכרו כי גובה הפיצוי הוא נמוך, אם בכלל, ולא מומלץ לקחת ציוד יקר ערך.