עוד על מיאנמר (בורמה)

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

מיאנמר (בורמה) - ביטוח נסיעות למיאנמר

חלק חיוני בהכנות שלכם לטיול המיוחל, הוא לדאוג לפוליסת ביטוח מתאימה ומקיפה. את הפוליסה תוכלו לעשות דרך חברות הביטוח, האשראי וגם כמובן דרך קופת החולים שלכם. תפקידו של הביטוח הוא לדאוג לכל צורכיכם הרפואיים (ביטוח בריאות) ואף לעניינים אחרים (גניבות), ולהעניק לכם החזרים כספיים בהתאם להוצאות שנדרשתם אליהם במהלך השהייה שלכם בחו"ל- בכפוף לתנאי הפוליסה שתרכשו.
 

ביטוח נסיעות למיאנמר

מיאנמר, הידועה יותר בשמה הקודם בורמה, שוכנת בדרום מזרח אסיה, וגובלת במדינות רבות, ביניהן- הודו, תאילנד ולאוס. מיאנמר מושכת אליה תיירים רבים, כיוון שעד לא מזמן שעריה היו סגורים בפני מטיילים, עקב השלטון הצבאי הנוקשה השורר במדינה.
 

למיאנמר עבר אימפריאליסטי מפואר, שלאחריו הגיעו הכיבושים הרבים, בין היתר על ידי השלטון הבריטי. בשל כך, תוכלו להבחין בהשפעות קולוניאליסטיות מגוונות (בריטיות, הודיות ועוד). מיאנמר התברכה באוצרות טבע רבים, והיא מתאפיינת בריבוי המקדשים המוזהבים המעטרים את רחובותיה, הודות לקהל המאמינים הבודהיסטי הגדול המצוי במדינה.
 

תוכלו להגיע למיאנמר כנופשים שמעוניינים להתרשם מהפגודות, מהעבר ומהאגמים והיערות העצומים; ותוכלו להגיע לכאן כתרמילאים שעושים טיול נרחב יותר בין מדינות המזרח הרחוק; לצאת לטרקים בין הכפרים והגבעות, ולהתרשם מאורחות החיים הייחודיים של התושבים הבורמזים המשמרים מסורות עתיקות יומין.
 

דוגמאות לפוליסות ביטוח נסיעות למיאנמר

קיימות מספר פוליסות ביטוח בריאות, ועליכם לבחור את המתאימה לכם בהתחשב במצבכם הרפואי וברמת הסיכון הטמונה בטיולכם.
 

ביטוח נסיעות למיאנמר עבור תרמילאים

ביטוח תרמילאים הוא ביטוח מקיף וממצה, הכולל בין היתר חילוץ ואיתור במקרה חירום. ביטוח תרמילאים הוא אפקטיבי עבור מטיילים במזרח הרחוק, שלא מעוניינים לעסוק בסוגית הכיסוי הרפואי בכל צעד ושעל שיעשו במהלך טיולם. למשל, יציאה לטרקים או פעילות אתגרית.
 

ביטוח נופש בסיסי

אם אינכם יוצאים לטיול ממושך והרפתקני באופיו, תוכלו להסתפק בכיסוי הרפואי שמציע הביטוח הבסיסי. הביטוח מתאים בעיקר לטיול זוגי, טיולי משפחות וכדומה. למרות רמתו הבסיסית, הקפידו לבדוק שהוא כולל הטסה ארצה במקרה ויש צורך בכך. בשובכם ארצה יהיה עליכם להציג אישורי רופא ומרשמים, אחרת הביטוח לא יטפל בפנייתכם.
 

אם אינכם בקו הבריאות ואתם נוטלים אי אלו תרופות, או חולים במחלה כלשהי, תיאלצו לעשות ביטוח רפואי הכולל מחלות קשות או כרוניות, שהיקפו רב יותר, וכן גם עלותו הכספית.
 

ביטוח נסיעות למיאנמר, חפצים ומזוודות

לאחר שעשיתם את המיטב על מנת לבטח עצמכם במקרה ותידרשו לטיפול רפואי כלשהו, הקפידו גם לבטח את חפציכם האישיים. ישנם ביטוחים מגוונים המכסים מקרים של גניבות. עליכם מוטלת המשימה לוודא את פרטי הפוליסה, ולבדוק את גובה הפיצוי ועל אלו חפצים. דעו כי כל פוליסות הביטוח אינן מבטחות ציוד רפואי, משקפי שמש וראייה וכסף מזומן.
 

אם נגנב מכם דבר מה, אתם נדרשים להגיש תלונה בתחנת המשטרה המקומית, אחרת הביטוח לא יטפל בתלונה שלכם. בנוסף, הביטוח לעיתים מעלה את גובה הפיצוי בהתחשב באורך חייו של המוצר. לכן אם אתם רוכשים דבר מה לפני הטיול, מוטב לשמור את הקבלה.
 

ביטוח מטענים מטפל במקרים  בהם נגרם נזק למזוודות שלכם, או אובדן שלהן. ראשית, מלאו טופס תלונה מול נמל התעופה וחברת התעופה, כדי שיבדקו את העניין. לאחר שתקבלו תשובה, יהיה באפשרותכם לדרוש פיצוי מהביטוח. דעו כי במרבית המקרים לא מתקבלים פיצויים כלל. על כן מוטב שתישאו את החפצים היקרים לכם איתכם (לפטופ, מצלמה, טלפונון סלולארי, וחפצים היקרים עבורכם). יתרה מכך, טיול הוא זמן מצוין לניתוק, קחו אתכם כמה שפחות.