עוד על מיאנמר (בורמה)

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

מיאנמר (בורמה) - טיסות למיאנמר

ייחודה וקסמה הרב של מיאנמר, בורמה לשעבר, אשר בדרום מזרח אסיה, הוא בכך שנשתמרו בה מסורות עתיקות ותרבות אותנטית מיוחדת. מיאנמר, שמוכרת לעולם בשמה הקודם, בורמה, נשלטת בידי משטר צבאי נוקשה. אופיו של המשטר גרם לבידודה של המדינה מהעולם, ובכך האט משמעותית את קצב התפתחותה והתקרבותה של מיאנמר למערב. יחד עם זאת, השלטון התיר למטיילים להיכנס לשטחה, והמטיילים מצידם לא מחמיצים הזדמנות לשקוע לתוך עולם קסום ומיוחד.
 

תושביה של מיאנמר ידועים באדיבותם וביחסם הנעים למטיילים. התושבים יקבלו אתכם בסבר פנים יפות, ויאפשרו לכם לטעום מתרבותם העתיקה ומאורחות חייהם המרתקים.
 

נוסף על התושבים החביבים שתפגשו, תוכלו ליהנות ממגוון האתרים ונפלאות הטבע של מיאנמר. המדינה, המכונה גם "ארץ הזהב", משופעת במקדשים, פגודות, סטופות ומבנים רבים המשמשים לפולחן דתי. הכינוי דבק במדינה, הודות לכיפות המוזהבות המעטרות את המקדשים, ובזכות אוצרות הטבע שלה.

מיאנמר גובלת עם מספר מדינות- סין, תאילנד, לאוס, הודו ובנגלדש, כשחלקה הדרום מערבי פונה לאוקיינוס ההודי. לכן ניתן להגיע למיאנמר ממספר מקומות רב, דרך האוויר ודרך היבשה. תרמילאים המטיילים במדינות האזור יכולים להגיע למיאנמר כחלק מטיול כולל.
 

טיסות למיאנמר

במיאנמר קיימים שישה נמלי תעופה, שרק שניים מתוכם הם בינלאומיים. האחד ממוקם בבירה ינגון, ונמל התעופה השני נמצא בעיר הצפונית יותר, מנדליי.
 

טיסות למיאנמר (ינגון)

אם ברצונכם להגיע ישירות לבירה ינגון, עליכם לעשות את בטיסה. נמל התעופה הבינלאומי בינגון, המכונה Mingladon,  מפעיל טיסות בינלאומיות וטיסות פנימיות. המרחק מנמל התעופה למרכז העיר הינו חצי שעת נסיעה, אותה תוכלו לעשות במונית בעלות של כ- $6, או בתחבורה ציבורית שהיא זולה יותר.
 

תוכלו לטוס ישירות לינגון מהיעדים הבאים- בנגקוק (תאילנד), קלקטה וגאיה (הודו), הונג קונג וקומינג (סין),  קואלה לומפור (מלזיה), סינגפור וטייפי שבטייוואן.

תוכלו לטוס בחברות התעופה של כל מדינה ומדינה, כמו גם באייר אסיה, הידועה כמפעילה טיסות פנימיות, אזוריות ובינלאומיות, והמחירים בה זולים.  
 

טיסות למיאנמר (מנדליי)

מנדלי היא העיר השנייה בגודלה אחרי ינגון, והיא בעלת חשיבות וערך תרבותי רב. מנדליי נחשבה לבירת הממלכה הקדומה, לאחר שהחליפה את קודמתה אמאראפורה. בטיולכם באזור תוכלו להתבונן בשרידי הממלכה העתיקה.
 

שדה התעופה הבינלאומי השני במיאנמר ממוקם בעיר זו, הממוקמת צפונית לינגון. מלבד טיסות בינלאומיות, תוכלו לקחת מכאן טיסות פנימיות אל ערי המדינה השונות וכמובן מאותן ערים אל מנדליי. נמל התעופה נמצא במרחק של 45 ק"מ ממרכז העיר מנדליי. את המרחק תוכלו לעשות באמצעות איסוף (פיק אפ) מנמל התעופה, שיעלה לכם בין $7-$6, או ברכבת (איטית אך עוברת דרך נופים יפים) ואוטובוסים ציבוריים המיועדים לתיירים (הנחשבים לנוחים יותר מיתר האוטובוסים שהנסיעה בהם קשה). תוכלו לקחת טיסות למיאנמר, דרך מנדליי מקומינג שבסין ומצ'אנג מאי, תאילנד.
 

טיסות למיאנמר מישראל

בדומה ליעדים נוספים במזרח הרחוק, אין טיסה ישירה מישראל, אלא דרך יעד ביניים כלשהו. יעד הביניים הנפוץ ביותר הוא בנגקוק, בירת תאילנד, אך לא רק דרכה. אם תבחרו לטוס עם חברות אירופאיות למשל, חלק מעצירות הביניים שלכם תהיינה בלונדון, פרנקפורט וכדומה, בהתאם לחברת התעופה שבחרתם בה.

משך הטיסה מישראל לינגון הבירה אורך בין כ- 14-18 שעות.

חברות המפעילות טיסות למיאנמר

חברת התעופה אייר אסיה- http://www.airasia.com/ot/en/home.page.

חברת התעופה אייר צ'יינה-  http://www.airchina.com/.

חברת התעופה תאי איירווייז- http://www.thaiairways.com/.

כמובן שישנן עוד חברות נוספות, ומומלץ תמיד להשוות מחירים. אם אתם שוהים במזרח הרחוק ומתכננים לרכוש כרטיסים למיאנמר במהלך הטיול, הקפידו להשוות מחירים גם בין סוכני נסיעות.