עוד על מקסיקו

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

מקסיקו - מטבע במקסיקו

המטבע שבו משתמשים במקסיקו נקרא פסו מקסיקני. דולר אמריקאי אחד שווה 13.61 פסו מקסיקני (100 סנטבוס יוצרים פסו אחד). למקסיקו כדאי להגיעעם קצת כסף מזומן בכיסים, כאשר הדולר האמריקאי הוא המטבע הנוח ביותר להחלפה, ולעיתים אף ניתן להשתמש בו לתשלום.

כרטיסי אשראי מתקבלים במקומות רבים כאמצעי תלשום, ביניהם בחברות טיולים, בחברות תעופה, בחברות השכרת רכבים, במסעדות יוקרתיות ובמלונות רבים. מכונות ATM רבות פזורות בכל עיר מרכזית. רצוי להחזיק בוויזה ובמסטר כארד, מכיוון שחלק מהמקומות מקבלים את הראשון, וחלק את השני. מקומות רבים אינם מקבלים אמריקן אקספרס.
 

המרת כספים

המרת כספים ניתן לבצע בבנקים הגדולים, או ב-Casas De Cambio הנמצאות בכל עיר. טרוולרס צ'יק יתקבלו בדרך כלל בבנקים, אך לעיתים קרובות לא יתקבלו ב-Casa De Cambio. מומלץ להצטייד בטרוולרס צ'ק בכל מקרה, גם כגיבוי, אך גם מבחינה בטיחותית (יש לדאוג שצילום הביטוח שלהם יהיה תמיד בהישג יד).

בחלק גדול מהמלונות המוכרים ניתן להמיר כסף, אך בדרך כלל שער ההמרה יהיה גרוע בהרבה מזה שניתן היה להשיג בבנק. יש לשים לב שהסימון של דולר אמריקאי ושל פזו מקסיקני הינו זהה ($). הכוונה הינה כמעט תמיד לכסף המקסיקני (אם יש צורך בתשלום בדולר אמריקני יסומן המחיר ב-USD).

עוד בזזנו:
טיסות למקסיקו
טיסות פנים במקסיקו
טיול מאורגן למקסיקו
בתי מלון במקסיקו
נופש במקסיקו