עוד על הודו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הודו - טיסות להודו

שלב חשוב בתכנון טיול להודו הוא הזמנת טיסות להודו. לפני שמזמינים טיסות להודו, חשוב לבדוק כמה דברים: מהי העונה המומלצת לנסיעה, אלו חברות תעופה טסות להודו, האם מומלץ להזמין טיסות להודו דרך אתר אינטרנט או בסוכנות נסיעות, מהן האופציות הזולות ביותר, לאלו יעדים בהודו יש טיסות, האם טיסות להודו הן ישירות או עוברות בתחנות ביניים, וכו'. לפניכם סקירה של האפשרויות השונות הקיימות עבור מי שמחפש טיסות להודו, כדי לעזור לכם להתחיל את המסע ברגל ימין.
 

טיסות ישירות להודו

מאחר שהודו היא יעד פופולרי מאד בקרב הישראלים, היה זה בלתי נמנע שעם הזמן חברות התעופה הישראליות יציעו טיסות ישירות למדינה.ואכן, אפשרות אחת לטיסה ישירה להודו עם טיסה למומבאי עם אל על, אשר נוחתת בשדה התעופה הבינלאומי Chatrapati Shivajiבעיר. ניתן להשתמש באופציה הזו גם כדרך הגעה לדלהי – אין טיסה ישירה לדלהי, אך אל על מציעה אפשרות של טיסה לדלהי עם עצירת ביניים בבומביי.

בנוסף קיימת האופציה של טיסות צ'רטר (טיסות שכר) ישירות להודו, אותן מציעות חברות כמו ארקיע, ישראייר וסן דור. טיסות אלו לרוב יהיו זולות יותר, אך גם קיים בהן סיכוי מסוים שהן יבוטלו מספר שבועות טרם הטיסה.
 

טיסות להודו דרך ירדן

אופציה פופולרית מאד של טיסות להודו היא טיסות דרך ירדן, הכוללות טיסה מישראל עם עצירת ביניים בירדן, או מתקיימות בשיטת "טוס וסע" – הגעה לעמאן בנסיעה דרך מעברהגבול עם ירדן ומשם טיסה להודו. ישנן כמה חברות תעופה שמפעילות  טיסות מהסוג הזה ליעדים כמו דלהי ומומבאי: רויאל ג'ורדניאן, חברת התעופה הירדנית; וגם חברות התעופה של המפרץ הפרסי אשר ממריאות מעמאן למגוון רחב של יעדים בהודו מלבד מומבאי ודלהי (למשל, בנגלור, גואה, מדרס ועוד) ובדרך מבצעות עצירות ביניים במדינת האם שלהן במפרץ הפרסי.

דוגמאות לחברות מסוג זה הן קטאר איירווייז (חברת התעופה של קטאר), אתיחאד איירווייז (חברת התעופה של איחוד האמירויות), גאלף אייר (חברת התעופה של בחריין), ועוד.
 

טיסות להודו עם עצירות ביניים דרך יעדים אחרים

מלבד האפשרויות הרשומות לעיל, קיימות דרכים נוספות להגיע להודו בטיסה, כאשר רובן כוללות טיסות עם חברות תעופה זרות עם עצירת ביניים במדינת האם של חברת התעופה. כך למשל, ניתן לטוס למומבאי ולדלהי עם חברות תעופה כמו טורקיש איירליינס (עצירת ביניים באיסטנבול), לופטהנזה (עצירה במינכן), אייר פראנס (עצירה בפריז), סוויס (עצירה בציריך), אתיופיאן (עצירה באדיס אבבה) ועוד.

חשוב לדעת שאפשרות נוספת היא טיסות הכוללות יותר מעצירת ביניים אחת. טיסות כאלו עשויות להיות זולות יותר אך מנגד הן גם יהיו ארוכות יותר. לדוגמא, טיסה לבומביי עם Cyprus Airways(חברת התעופה הקפריסאית) ללרנקה, ומשם, טיסה עם גאלף אייר לבחריין וממנה למומבאי, או טיסה לאתונה עם חברת Aegeanהיוונית, וממנה טיסה לדוחא עם קטאר איירווייז שלאחר מכן ממשיכה למומבאי.
 

המעוניינים להגיע ליעדים אחרים בהודו מלבד דלהי ומומבאי, כמו אגרא, ג'איפור, בנגלור, ורנאסי ועוד, יכולים לעשות זאת באמצעות טיסה ישירה, או טיסה עם עצירת ביניים, לדלהי או מומבאי, ומשם טיסה נוספת ליעד המבוקש, עם חברות מקומיות כמו אייר אינדיה וג'ט איירווייז.
 

טיסות להודו – השוו מחירים, הזמינו מראש וחפשו המלצות

לסיכום, ניתן לראות שלא חסרות דרכים להגיע להודו בטיסה. כעת, כל שנותר לעשות הוא להחליט מהו היעד בהודו בו אתם מעוניינים לנחות ולחפש את האופציה המתאימה, המשתלמת והנוחה ביותר. לצורך כך, חשוב להשוות מחירים בין חברות תעופה שונות, סוכנויות שונות ותקופות שונות בשנה – וגם המלצות מחברים שטסו ויכולים לספר לכם על חוויות טיסה מומלצות יותר או פחות הן דרך טובה להתרשם ולהחליט. טיסה נעימה!