עוד על סין

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

סין - טיסות פנים בסין

הסינים נחשבים לחמישית מאוכלוסיית כלל העולם. שטחה של סין נפרש על פני 9,596,96 ק"מ רבוע. סין מביאה אלינו את קסם המזרח הרחוק. שושלות מפוארות של קיסרויות. תורות עתיקות ופילוסופיות רוחניות.
 

מי שיבחר לטייל בסין, צפוי לגלות עולמות חדשים. החל במבנים ארכיטקטונים עוצרי נשימה, דרך מקדשים קדמונים ששימשו את קיסרי סין, וכלה בגורדי שחקים ומגדלים שנבנו  בהשפעות מודרנית. שמה של סין יצא למרחוק בכל הקשור לרפואה הסינית, הכוללת מספר תחומים העוסקים בריפוי הגוף באמצעות צמחים ובאמצעות חיבור אל נפש האדם, לצד תורות ריפוי נוספות.

בנוסף לשדות האורז הנפרשים לרוחבה של סין, והנהרות החוצים אותה, תוכלו ליהנות מפארקים רחבי ידיים המשרתים את המקומיים ואת התיירים כאחד, לטעום מהמאכלים הייחודיים שיש לסין להציע לתייר, וליהנות מחיי לילה באווירה אחרת.
 

ארץ גדולה יריעה קצרה

כשאתם מתכננים טיול לסין, יש להתחשב באורכו של הטיול. אורך הטיול מושפע, לרוב ממגבלות של זמן וכסף. סין היא ארץ רחוקה, ועלויות הטיסה יקרות בהתאם. לכן בדרך כלל יעד הטיול הפופולארי בסין הוא בייג'ין, עיר הבירה.
 

בייג'ין היא יעד מצוין לטיול, כיוון שהוא משמר בתוכו את המסורות הישנות והמרתקות של סין, ומאפשר לתייר לטעום את טעמה של סין. מעבר לכך, היא מכילה מגוון אטרקציות אהובות על ידי מטיילים, דוגמת החומה הסינית, כיכר טיינאמן, מקדש השמים ועוד.
 

במידה ואינכם מעוניינים לבקר דווקא בבייג'ין, כדאי לבחור בקפידה את היעד הרצוי, בהתאם לזמן העומד לרשותכם. במידה ואתם מתארגנים לשהות ארוכה בסין, רצוי להקפיד על תכנון נכון של הטיול, על מנת לא לאבד זמן יקר במהלך הטיול.
 

טיסות פנים בסין

שטחה של סין הוא עצום. יש מרחקים שניתן לגמוע במוניות, אוטובוסים או רכבות, אך יש יעדים שמומלץ, או הכרחי להגיע אליהם דרך האוויר. סקירה מעמיקה של החברות השונות המציעות טיסות פנים בתוך סין, תחסוך עבורכם כסף רב, ותקצר את זמן ההמתנה בשדות התעופה השונים. יתרה מכך, מידע מוקדם ימנע מכם טעויות או תקלות שעלולות לשבש את הטיול ולהעיב עליו. בסין מצויים שדות תעופה רבים, ביניהם שדות התעופה בערים- בייג'ין, שנחאי, שיאן, הונג קונג, גווילין ועוד.  
 

זמני טיסה

זמני הטיסה המשוערים בין יעד ליעד מסתכמים בשעה עד שעתיים לערך.
 

הזמנת כרטיסים

ככל שתקדימו להזמין כרטיסים (תלוי כמובן בעונה בה עתידה להתבצע הטיסה) עלות הכרטיס תהיה זולה יותר. לכן מומלץ להזמין כרטיסים כבר בארץ. מי שלא מעוניין להיות תחום בזמן במהלך הטיול, יכול לרכוש כרטיסי טיסה בזמן הטיול. קחו בחשבון שלא תמיד תמצאו טיסה במועד הרצוי ויתכן איחור בן יום או מספר ימים. בעונות לחוצות, יתכן ולא תוכלו למצוא כרטיס, כך שרצוי להזמין מבעוד מועד. תוכלו להוזיל את עלויות הטיסה, במידה ותרכשו כמה כרטיסים באותה חברת תעופה. מחירם של הכרטיסים נע בין 60-200 דולרים, בהתאם למרחק בין היעדים.
 

משקל מותר

המשקל המותר לכל נוסע הוא עד 20 ק"ג (בתא המטען) וחמישה ק"ג נוספים שניתן להעלות למטוס.
 

חברות תעופה בסין

בסין ישנן חברות תעופה רבות. חלקת פרטיות, חלקן מציעות טיסות בינלאומיות וחלקן מספקות טיסות פנימיות בלבד. חשוב לשים לב לכך שחלקן מפעילות אתרי אינטרנט בסינית בלבד.
 

China Eastern - חברה מרכזית סינית, המפעילה קווים בינלאומיים, טיסות אזוריות וטיסות פנים בתוך סין.
 

Sichuan Airlines- המעפילה טיסות פנים בסין בלבד.