עוד על סין

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

סין - טיול מאורגן לסין

סין היא מדינה מופלאה, שכל אחד חייב לעצמו ביקור בה. עם זאת, מאחר שמדובר במדינה בעלת שטח עצום (כ-9.5 מיליון קילומטרים רבועים, מה שהופך אותה למדינה השלישית בגודלה בעולם) ואתרים רבים ומגוונים ששווים בביקור, קשה לדעת איך לא להסתחרר מכל השפע הזה. ייתכן שאתם חושבים – כיצד אפשר בכלל לבחור מה לראות במדינה כה גדולה? ובכן, למזלכם יש מי שחקר את המדינה ויודע לבנות מסלולים שממצים את כל הטוב שבה – ואלו הן חברות הטיולים ומדריכי הטיולים שמציעים טיול מאורגן לסין.
 

טיול מאורגן לסין: כל היתרונות

טיול מאורגן לסין הוא למעשה הדרך הטובה ביותר לטייל במדינה. וזאת מכיוון שבטיול כזה לא רק המסלולים מאורגנים מראש, ומטרתם היא לתת דגש על כל המקומות המעניינים באמת, אלא גם יתר הדברים מאורגנים מראש: מקומות הלינה, הנסיעות, טיסות הפנים, ההדרכה באתרים וכו'. ולכן, טיול מאורגן לסין הוא אופציה שיכולה להתאים לכולם: צעירים בגילם אך גם בנפשם, משפחות, זוגות, אנשים בגיל השלישי ועוד.
 

טיול בסין - מסלולים לדוגמא

היום קל מתמיד למצוא טיול מאורגן לסין. שיטוט קצר באינטרנט יעלה עשרות שמות של חברות ומדריכים המציעים טיולים כאלו, ומספר דומה של מסלולים. לפניכם מספר מסלולים לדוגמא, על מנת שתוכלו להתרשם מה פחות או יותר כולל טיול מאורגן לסין. טיול כזה יכול להימשך החל משבוע ועד כשלושה שבועות.
 

טיול מאורגן לסין 8 ימים – בייג'ינג והסביבה

מי שקצר בזמן ומחפש טיול מאורגן לסין שיעניק לו חוויה מרוכזת יכול להצטרף לטיול שמתמקד בעיקר בביג'ינג וכמה אתרים סמוכים אליה, ונמשך בסך הכל כ-7-8 ימים. טיול כזה יכלול סיורים נרחבים באתריה המפורסמים של בייג'ינג: כיכר טיאנאנמן, העיר האסורה, מקדש השמיים וכן עשוי לכלול אטרקציות מיוחדות כמו שוק האיכרים הצבעוני, מופע אקרובטיקה, ביקור במתחם האולימפי ועוד. כמו כן, טיול כזה יכול לכלול ביקור באתרים כמו העיר צ'נגדה, שם נמצא ארמון הקיץ  של הקיסר, ופינגיאו, עיר עתיקה שמבניה המיוחדים השתמרו יותר מאלף שנה.
 

טיול מאורגן לסין 12-15 יום – סין הקלאסית

מי שיש לו קצת יותר זמן ומעוניין לחקור את סין יותר לעומק יכול למצוא טיול מאורגן לסין שאורך כשבועיים – לא קצר מדי, ולא ארוך, זמן אידיאלי כדי להתרשם מהמדינה כראוי וללמוד על תרבותה ומסורותיה תוך היכרות עם נופיה המיוחדים ועריה המרתקות. טיול כזה יכלול את בייג'ינג על אתריה השונים; שנגחאי – עיר עסקים קוסמופוליטית ומודרנית; סיור בקטע מן החומה הגדולה המפורסמת; גבעות הגיר של גווילין; טראסות האורז בהר הדרקון (לונג שאן) ועוד.
 

טיול מאורגן לסין 21-23 יום – דרך המשי: קירגיזסטן, טיבט וסין

טיילים הרפתקנים במיוחד שהזמן בידיהם בשפע יכולים ללכת על אופציה קצת יותר מיוחדת, והיא טיול בדרך המשי. דרך המשי היא נתיב מסחר עתיק בן אלפי שנים שקישר בעבר הרחוק בין סין לאירופה, ודרכו היו סוחרים מייבאים משי סיני. טיול כזה יכלול את סין, טיבט וקירגיזסטן, מדינה מרתקת וכמעט לא נודעת במרכז אסיה. בטיול, ביקור בכפרי קירגיזסטן, והתרשמות מהשבטים המקומיים שעדיין מקפידים על לבוש ומנהגים מסורתיים, וכן  נופים מרהיבים של הרים עם פסגות מושלגות, קרחונים ואגמים תכולים.

בנוסף הטיול יכלול את מערב סין, שם ניתן להתרשם מחלקה המערבי של החומה הסינית והנהר הצהוב המרשים; וכן מספר כפרים טיבטיים, בהם ניתן למצוא מקדשים בודהיסטיים שלווים, שווקים צבעוניים וטבע יפהפה. ההצעות שלעיל הן רק קצה הקרחון – בסין מסלולי טיול רבים ומעניינים, ולמעשה, כל אחד יכול למצוא בה את המסלול שהכי מסקרן אותו. כל שנותר הוא לחקור, להתארגן – ולצאת לדרך!