עוד על סין

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

סין - ביטוח נסיעות לסין

הביטוח מספק כיסוי כספי במקרים המצריכים טיפול רפואי, או סיוע בעקבות גניבה. מעבר לכך, חברת הביטוח משמשת עוגן במקרים חמורים ומסובכים, כמו פציעות ואשפוזים בבתי חולים.
 

לכן חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל ולבדוק מה הוא מכסה. ניתן לעשות ביטוח באמצעות גורמים שונים, ביניהם- חברות ביטוח, חברות אשראי וקופות החולים, ויש לוודא מה כולל כל ביטוח.
 

ביטוח נסיעות לסין

סין שונה בתכליתה מישראל וממדינות מערביות. זה מתבטא במאכלים, באיכות המים ובשמירה על סטריליות. הסבירות להידבק בחיידק בטן, למשל, היא לא נמוכה, וידרוש ביקור במרפאה.
 

בנוסף, ישנם תרמילאים שחלק ניכר מהטיול שלהם כולל ספורט אתגרי וטרקים. מסיבות אלו חשוב להקפיד על בחירת פוליסת ביטוח המתאימה לאופי הטיול ולאופי המטייל.
 

עלות ביטוח נסיעות לסין

עלות הביטוח תלויה במצבו הרפואי של המבוטח ובאופי הטיול שהוא יוצא אליו. ככל שהמצב הבריאותי מוגדר כקשה יותר ורמת הסיכון בטיול גבוהה יותר, כך עלות הביטוח תהיה יקרה יותר.
 

ביטוחים רפואיים שונים

ביטוח רפואי מקנה את הזכות לבחור את הרופא המטפל במקרה הצורך. הוא גם מכסה הוצאות של רכישת תרופות והתייעצות עם רופא. יש לזכור לצרף מסמכים מקוריים המעידים על כך, בכדי לקבל החזרים מן הביטוח. במקרים המצריכים אשפוז, יש ליצור קשר עם חברת הביטוח. מכאן והלאה כל התיאום יהיה באמצעותה, כולל הטסה ארצה במקרה הצורך והחזר עלויות הטיפול, בהתאם לביטוח שיש לכל מבוטח. 
 

ביטוח בסיסי

מתאים בעיקר לטיסה משפחתית, או לכזו שלא כוללת פעילות אתגרית והרפתקאות מסוכנות. יש לוודא שהיא כוללת הטסה רפואית במקרה הצורך, ואם היא הולמת את מצבכם הרפואי.

 

ביטוח מחלות קשות או כרוניות

אנשים הסובלים ממחלה כרונית, דוגמת סוכרת, או מחלות קשות אחרות, ונוטלים תרופות על בסיס קבוע, נדרשים בביטוח מקיף, ההולם את מצבם הרפואי.
 

ביטוח תרמילאים

טיולי תרמילאים מתאפיינים בפעילות אתגרית וטרקים שונים. טיול שיש בצידו גם סיכונים. לכן חשוב לדאוג לביטוח תרמילאים שיכלול כיסוי לספורט אתגרי, איתור וחילוץ וקבלת ייעוץ רפואי מרופא דובר עברית. נוסף על ביטוחים אלו ניתן למצוא ביטוחים מגוונים, כמו ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, ביטוח הכולל ספורט חורף וכדומה.
 

ביטוח אובדן וגניבה

לצד ביטוחי הבריאות, חשוב לבטח גם את הציוד שלכם במהלך הטיול. כשאתם מבטחים עצמכם מפני גניבות ואובדן, חשוב לשים לב מה כוללת פוליסת הביטוח. כלומר במה היא מכירה, ובאלו מקרים תקבלו פיצוי כספי. בנוסף, בדקו את גובה ההשתתפות העצמית שלכם, שמשתנה מפוליסה לפוליסה.

זכרו כי כסף מזומן, משקפי ראיה, משקפי שמש וציוד רפואי אינם מכוסים בפוליסות הביטוח.
 

מעבר לכך, חברות הביטוח שמות דגש על התיישנות החפצים שנגנבו, בעת תמחור גובה הפיצוי. לכן אם קניתם ציוד עבור הטיסה בסמוך אליה, רצוי לשמור את הקבלות, להציגן בפני הביטוח בעת הצורך. בכל מקרה של גניבה, עליכם להגיש תלונה במקום. אחרת לא תוכלו לתבוע פיצויים מהביטוח בהיעדר הוכחות על המקרה.
 

ביטוח מטענים

הביטוח עונה על מקרים בהם אבדה או נפגמה מזוודה במהלך הטיסה. התלונה הראשונית מוגשת לחברת התעופה ושדה התעופה. רק בתום טיפולם בתביעה, יהיה באפשרותכם לפנות לחברת הביטוח שלכם. חברות התעופה אינן מעניקות פיצוי רב, אם בכלל, במקרים אלה. לכן מומלץ לא לסחוב חפצים יקרי ערך.