עוד על ברזיל

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ברזיל - ביטוח נסיעות לברזיל

רשימת המטלות לפני המסע לברזיל היא לא קטנה. בגלל שמדובר ביעד מרוחק ובדרך כלל גם לא מוכר, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאנחנו נוסעים לברזיל, אנחנו חוקרים, בודקים, מתכננים, עושים סקר שוק של טיסות, מלונות או הוסטלים, קונים נעלי הליכה טובות, משקיעים במצלמה שתתעד את כל הנופים המופלאים של ברזיל וחולמים על מסעות בג'ונגלים, על ראפטינג, טרקים באמזונס וכל שאר החוויות המאתגרות שמחכות לנו. אבל לצד כל המטלות האלו, אחת המטלות הכי חשובות היא למצוא ולחתום על פוליסת ביטוח נסיעות לברזיל שיגן עלינו מפני צרות שיכולות, חס וחלילה, להופיע בדרך.

 

אל תגיד "עזוב אותך"

למרות שהיום כולם מכירים את החשיבות של ביטוח נסיעות לברזיל או לכל יעד אחר שאנחנו מתכננים לנסוע אליו, חשוב להדגיש מדוע ביטוח נסיעות הוא חשוב כל כך. ברזיל היא מדינה ענקית, שיש בה לא מעט פיתויים מאתגרים – טרקים פיזיים מאד בג'ונגלים, אפשרויות לסנפלינג, ראפטינג, קאנו, ספורט ימי מכל הסוגים וטיפוס הרים.

הנסיעות בברזיל בחלק מהכבישים הן מסוכנות, בייחוד כשמתרחקים מהערים הגדולות. על כל צרה שלא תהיה, כדאי להיות מוגנים. חברות ביטוח רבות מציעות ביטוח נסיעות לברזיל שמותאם למי שנוסע לחו"ל לתקופה ארוכה יחסית, מתוך ידיעה שרוב המטיילים שמגיעים לדרום אמריקה ולברזיל בפרט מתכננים לשהות שם כמה חודשים טובים או לפחות כמה שבועות.

ביטוח נסיעות לברזיל ולשאר מדינות דרום אמריקה מכסה על טיפולים רפואיים, טיפולי חירום – כולל פינוי חירום רפואי, אשפוז בבתי חולים ואפילו טיפולי פיזיותרפיה, טיפול שיניים וטיפולי רפואה משלימה. כל חברת ביטוח מציעה פוליסות שונות, אבל הבסיס הוא זהה והמטרה זהה: להגן עלינו מפני הוצאות רפואיות לא מתוכננות ולאפשר לנו לקבל את הטיפול הרפואי הכי טוב שיש במקרה הצורך.
 

לבחור את הביטוח המתאים לך

בכל הקשור לפוליסות ביטוח נסיעות לברזיל כל חברת ביטוח גדולה מציעה חבילות ביטוח קצת שונות אבל כאמור הבסיס הוא זהה. מה שחשוב הוא כמובן לבחור את הביטוח שהכי מתאים לאותו מטייל באופן אישי. כך למשל אם המטייל סובל מבעיות בריאותיות ספציפיות, חשוב להוסיף אותם לכל פוליסת ביטוח נסיעות לברזיל כדי שתוכלו לקבל טיפול במדינה במקרה הצורך.
 

הדברים החשובים שצריכים להיכלל בפוליסה הם טיפולי חירום, אשפוז בבתי חולים, ניתוחים, טיפולי חירום לשיניים, פינוי חירום רפואי, כיסוי במצב של תאונות דרכים ותאונות אישיות וטיפולים נפשיים. בנוסף, כדאי לוודא שהביטוח מכסה גם טיסה חזרה לישראל. חשוב לבדוק מה מכסה הביטוח בכל תחום והאם סכומי הכסף מספיקים לכיסוי או שיש צורך להשתתפות עצמית גבוהה.
 

דווקא בברזיל – זה כדאי

למרות יופייה והקסם הבלתי מעורער שלה, ברזיל היא גם מדינה מסוכנת. כמעט בכל עיר בברזיל יש פשע, אלימות וסכנה ולכן צריך להיות דרוכים, מוכנים ובעיקר לתכנן את הטיול בצורה טובה. ביטוח נסיעות לברזיל לא יכסה כמובן נגד מצבים של סכנה כזו או אחרת ואנחנו תמיד צריכים להיות עם העין פתוחה, אבל הוא יכול לתת לכם את השקט הנפשי במקרה של חשיפה לאלימות, פציעה או תאונה כלשהי.
 

דווקא בברזיל, מדינה מרוחקת מישראל כ-18 שעות טיסה (לא כולל עצירות ביניים!) חשוב לדאוג לכיסוי טוב באמצעות ביטוח נסיעות.  היום כל חברת ביטוח תציע לכם ביטוח נסיעות לברזיל שמתייחס לכל מה שנכתב כאן ויש לכם את האפשרות לעשות סקר שוק, להתמקח על המחירים, לנהל משא ומתן ולמצוא את הביטוח הטוב ביותר בתנאים הטובים עבורכם. מה שבטוח, אסור לוותר על הביטוח. 

עוד על ברזיל: טיסות לברזיל, טיול מאורגן לברזיל