עוד על ברזיל

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ברזיל - טיול מאורגן לברזיל

ברזיל, המדינה הגדולה ביותר בכל דרום אמריקה, והחמישית בגודלה בעולם, היא אחד המקומות המרגשים והמרתקים שתוכלו לבקר בהם. הקסם של ברזיל הוא בגיוון העצום שמאפיין אותה. תרבויות שונות, אוכלוסייה מגוונת, נופים מרהיבים עוצרי נשימה, אנשים חמים וחופי ים שטופי שמש ומתרחצים שמחים.
 

טיול מאורגן לברזיל

כאמור, שטחה של ברזיל עצום בגודלו, וכל אזור מתאפיין בנופים שונים, ארכיטקטורה שונה, ערים מגוונות ותושבים מגוונים באופיים. הודות לכך, תוכלו  למצוא אפשרויות רבות עבור טיול מאורגן לברזיל, המתמקדות באזורים שונים של המדינה; ואף טיולים המשלבים מספר מדינות בטיול.
 

על כן, לפני שאתם בוחרים טיול מאורגן לברזיל, מומלץ לבדוק לעומק את המסלולים המוצעים, ולבחור בזה שקולע לטעמכם ולמראות שתחפצו לראות במהלך המסע שלכם, באחת הארצות היפות והמיוחדות בכל העולם.
 

מסלול אפשרי עבור טיול מאורגן בברזיל

מסלול זה מתמקד יותר בחלקה הצפון מזרחי של המדינה, למרות שיציע טעימה גם מאזורים אחרים. את יומו הראשון של הטיול (שאורכו 18 יום) תעשו בטיסות עד להגעה ליעד הסופי- סלבדור.
 

סלבדור נחשבת היום למרכז המוסיקה והקצב של ברזיל. העיר, ששימשה בעבר כבירת ברזיל, אליה הגיעו בעבר העבדים מאפריקה. בסלבדור תבקרו בחלקה הקולוניאליסט של פולוריניו, הכולל רחובות הומים, כנסיות, מסעדות ומופעי פולקלור שונים.
 

מסלבדור תצאו אל העיירה הקולוניאלית קשאורה, השוכנת על גדות נהר פאראגאוסו. בדרכם לעיירה תעברו על פני שטחים חקלאיים, מטעים של קני סוכר וקפה, ועוד. בקשאורה תסיירו בין פסלי העץ ומועדון הנשים, ותתרשמו מהמולת השוק.
 

מסלבדור תטוסו לסאו לואיס, לא לפני שתבקרו בנמל הדייגים, בשוק עבודות היד, בכנסיית סניור דו בונפים ועוד.
 

הפארק הלאומי לנסויס מארניינסס

ייחודו ויופיו הרב של הפארק טמון בדיונות המרהיבות, ובאגמי המים שנוצרו בתוכן. במהלך הטיול בפארק תנועו בין הדיונות על רכבי 4X4, ותקנחו בשיט על נהר פרגיסאס.
 

לאחר מכן תשובו לסאו לואיס, בה תיהנו מחופיםהקסומים, פונטה דה אריאס, וסן מרקוס, תבקרו במרכז ההיסטורי, במוזיאון האומנות ותסיירו בין הבתים והכנסיות.
 

טיול מאורגן לברזיל- בלם

בלם היא בירת פארה, השוכנת בגדה הדרומית של דלתת האמזונס. תשוטטו בשוק וור או פסו, הגדול ביותר בדרום אמריקה, בכפרים, באתרים היסטוריים שונים, ובתיאטרון השלום.
 

מבלם תצאו בשיט לפני עלות השחר לאי התוכים, ותחזו במינים שונים של ציפורים הממריאות לשמים. לאחר שיט בנהרות הצרים תשובו לבלם.
 

הג'ונגל האמזוני

זה הזמן להיפרד מהנוף שתרגלתם אליו ולהיכנס למעבי הג'ונגל הסבוך והמופלא. אלו יהיו יומיים של השדרות בג'ונגל, וחוויה בלתי נשכחת של מראות, ניחוחות וטעמים. מכאן תשובו למנאוס, ממנה יצאתם אל הג'ונגלים. במנאוס תסיירו בין הבתים, השווקים, ארמון הממשל המוזיאון האינדיאני ועוד.
 

ריו דה ז'נרו

את שלושת הימים הבאים תעשו בריו דה ג'נרו. תטיילו במרכז העירוני, הקתדראלה של ריו, מנזר סאו בנטו. בנוסף, תזכו לעלות אל הר הסוכר, המהווה נקודת תצפית מרהיבה.
 

ביומכם הבא בריו, תבקרו בפבאלה של ריו, שכונת העוני המונה כ- 150,000 תושבים. משם תמשיכו לקורקודבו, דרך יער הטז'יקורה. מפסגת הקורקודבו, עליה מוצב פסלו המפורסם של ישו, תוכלו לחזות בתצפית מרהיבה על העיר ריו.
 

טיול מאורגן לברזיל- החופים

את יומו האחרון של הטיול תעבירו בטיילת של החופים המפורסמים קופה קבנה ואימפנה, משם תחלו את מסעכם חזרה לישראל.
 

טיול מאורגן לברזיל- טיפ לסיום

כפי שצוין בהתחלה, ישנם טיולים מגוונים לברזיל, בחרו את הטיול הממצה עבורכם. בנוסף, בדקו מהו מספר הימים בפועל, מפני שלעיתים, חלק מהימים "מתבזבזים" על טיסות והפרשי שעות.