עוד על בוליביה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

בוליביה - טיול מאורגן לבוליביה

בוליביה היא אחת המדינות המעניינות ביותר בדרום אמריקה, אבל גם אחת המאתגרות ביותר. העוני בערים ובכפרים, הסכנות השונות שמחכות על אם הדרך, השוני הרב בין איזור אחד לאיזור אחר בתוך המדינה והמרחקים, לצד התחבורה הציבורית הלא מתקדמת, מביאים רבים מהמטיילים לשקול האם כדאי בכלל לבקר בבוליביה ואולי לפסוח עליה בדרך למדינות מתקדמות ויותר "ידידותיות לתייר".
 

מי שמחליט לוותר על בוליביה ימצא את עצמו מוותר על נופים עוצרי נשימה, כמו אגם המלח, כמו יערות האמזונס וכמו אגם טיטיקאקה. הוא מוותר על מפגש עם תרבות שעדיין שואבת השראה מתורת האינקה הקדומה וגם עם בוליביה האחרת – ערים מודרניות, בנייה קולוניאלית והרבה מאד מקומות בילוי, מוזיאונים, מסעדות, הופעות ובתי קפה.
 

אחת הדרכים הבטוחות לצאת למסע בבוליביה הוא לבחור בטיול מאורגן. טיול מאורגן לבוליביה יאפשר לכם לראות את המדינה, לבקר באתרים הבולטים בה, אבל לעשות זאת בנוחות המירבית – עם הסעות מטעם חברת התיירות, סידורי טיסות ולינה והדרכה צמודה.
 

למה זה כדאי?

טיול מאורגן לבוליביה יכול להיות אפשרות טובה עבור מטיילים שרוצים לטעום טעימה ראשונה מהמדינה המסקרנת הזאת, אבל רוצים להפקיד בידי מדריך מוסמך וחברת טיולים מקצועית את ארגון הטיול. טיול מאורגן הוא נוח בזכות העובדה הפשוטה שכל הסידורים מסביב מבוצעים על ידי החברה וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעלות על הטיסה או על אוטובוס התיירים.
 

חברת הטיולים בוחרת עבורכם את המלון הטוב ביותר, מארגנת טיסות לבוליביה ובתוך בוליביה ולארצות נוספות שנמצאות במסלול הטיול, היא דואגת לתשלום מיסי מעבר ונמל ולביטוח. בסופו של דבר, אם בוחרים טיול מאורגן בבוליביה של חברה אמינה ומקצועית, אפשר גם לחסוך כסף.
 

טיולים משולבים בדרום אמריקה

כמעט כל חברות הטיולים המאורגנים הגדולות בישראל מציעות כיום טיולים מאורגנים לדרום אמריקה. בתוך הקטלוג המורחב של הטיולים ליבשת הדרומית, אפשר למצוא גם טיול מאורגן לבוליביה שהוא אחד הטיולים המסקרנים והמעניינים ביותר.  
 

רוב החברות לא יציעו מסלול שהוא בבוליביה בלבד, אלא ישלבו את הביקור בבוליביה עם ביקור במדינות נוספות בדרום אמריקה. אפשר למצוא היום טיול מאורגן לבוליביה שכולל גם ביקור בפרו, בצ'ילה או בארגנטינה, טיול בברזיל השכנה או טיול באורוגוואי. כל אלו הן מדינות גובלות בבוליביה ולכן קל ופשוט לעבור את הגבול במסגרת טיול מאורגן.
 

איך בוחרים טיול מאורגן?

אם החלטתם לבחור בטיול מאורגן לבוליביה, כדאי להקפיד על כמה דברים בסיסיים כדי שתוכלו להנות מהטיול ולראות כמה שיותר. בחרו את הטיול לפי המסלול המוצע לכם – רצוי שטיול בסיסי לבוליביה יכלול ביקור בלה פאז- בירת המדינה, ביקור באגם טיטיקאקה ובאתרים מסביב לו, ביקור באגם המלח – הסלאר, ביקור בדרך המוות המפורסמת שנחשבת לאחת הדרכים היפות ביותר בבוליביה וביקור באיזור האמזונס הבוליביאני – שם ניתן לסייר בג'ונגל ולהכיר את עולם החי והטבע של בוליביה.

אלו הם המקומות העיקריים אליהם מגיעים תיירים מישראל ומארצות נוספות ברחבי העולם והם נחשבים אתרי חובה בכל ביקור במדינה.

 

אם אתם בוחרים טיול מאורגן לבוליביה שמשלב גם ביקור במדינות נוספות, בידקו גם את המסלול במדינה הנוספת. ודאו שאתם זוכים לבקר בכל האתרים המומלצים לפי האתר שלנו ולפי אתרים נוספים.
 

אחרי שאישרתם את המסלול, מומלץ לבדוק באילו מלונות אתם מתאכסנים בזמן טיול מאורגן לבוליביה. זאת משום שסוגי המלונות בכל רחבי המדינה רבים ומגוונים, חלקם יוקרתיים ונוחים וחלקם מציעים תנאים מאד בסיסיים. ודאו שיש ברשותכם את שמות המלונות כדי שתוכלו לבדוק באילו מלונות מדובר ולוודא שאתם משלמים בהתאם.