עוד על ארגנטינה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ארגנטינה

ארגנטינה

ארגנטינה, ארצם של הגאוצ'ו המחוספס, הטנגו הלוהט, הכדורגל הנלהב, והבשר העסיסי היא גם המדינה השנייה בגודלה בדרום אמריקה והפופולארית ביותר בקרב המטיילים, יחד עם ברזיל שכנתה.

בארגנטינה תעצרו נשימה לנוכח נופים מרהיבים ומגוונים, אגמים יפיפיים, הרים מדהימים ומושלגים המרקיעים לגובה של עד 7000 מטר, קרחוני ענק, מרחבים עצומים, מפלי האיגוואסו המשגעים וגם שמורות טבע חלומיות המכילות חיות בר ייחודיות ונדירות.
 

בארגנטינה תטעמו מהכל, אך כשזה מגיע לאוכל, הקשיבו למקומיים והמרו על הסוס המנצח- תזכו כל פעם מחדש לגלות שאין לבשר הארגנטינאי מתחרים. לעיתים תרגישו מתקדמים לנוכח כפרים קטנים ופרימיטיביים ולעיתים תהיו אתם הפרובנציאליים שהגיעו לעיר הגדולה והמודרנית, ולראייה, בואנוס איירס, עיר הבירה האלגנטית והקוסמופוליטית אשר תמיד משווים אותה לפאריז, זו אחת הערים היפות ביבשת והיא שוכנת בצמוד לנהר גדול (ריו דה לה פלטה).

העיר משלבת ארכיטקטורה מודרנית עם בנייה עתיקה יותר ויש בה מוזיאונים רבים, תיאטראות, קניונים ופארקים. המדינה שמשתרעת על רבע מקווי הרוחב בעולם יש אקלים מגוון הנע בין צפון סאבטרופי הביל, מרכז לח ודרום קר.

המאפיין היחיד שנשאר קבוע בארגנטינה הוא המנטליות של אנשיה, כי למרות הבדלי תרבות ואורח חיים בחלקיה השונים, תפגשו תמיד אנשים שמחים, טובי לב ומכניסי אורחים.