מפת דרום הפסיפיק
בחר יעד:

דרום הפסיפיק - ספורט אתגרי

חובבי התחום הגיעו לאזור הנכון בעולם. את תחום הספורט האתגרי כדי לשמור לניו זילנד, למרות שגם באוסטרליה תוכלו ליהנות ממנו, בה תמצאו המון אופציות בתחום אשר חלקם אפילו בלעדיות. הספורט האתגרי ברובו מרוכז בעיירה קווינסטאון (Queenstown), למרות שאפשר למצוא עוד מקומות בניו זילנד בהם יש ספורט אתגרי, זהו המקום המומלץ ביותר. בניו זילנד תמצאו הרבה יותר מקפיצת בנג'י או צניחה חופשית, המקומיים הידועים באהבתם לתחום פיתחו עם השנים תחומי ספורט אתגרים רבים. אלו מכם הרוצים לעשות כמה פעילות שונות, מומלץ ללכת לסוכן אטרקציות ולסגור על דיל אשר יוריד את המחיר וייתן לכם מתנות כמו ארוחות חינם, חולצות, בירות בפאבים ועוד.

 

ספורט אתגרי בניו זילנד:

צניחה חופשית – תוכלו למצוא במפרץ האיים ((Bay of Islands, קורומנדל (Coromandel), טאופו (Taupo), וולינגטון (Wellington), נלסון (Nelson), אזור הקרחונים (Fox & Franz Josef Glacier), וונאקה (Wanaka), קרייסטצ'רץ' (Christchurch), קווינסטאון (Queenstown) ועוד. מומלץ לעשות בעיירה טאופו כי שם הכי זול ויש מדריך ישראלי וגם נוף הטונגרירו (Tongariro) הנשקף מדהים, גם בעיירה וונאקה יש נוף מהמם.
 

בנג'י – הבנג'י הגבוה בניו זילנד נמצא בקווינסטאון (Queenstown) ונקרא Nevis Highwire. גובהו 134 מטר והוא מספק 8.5 שניות של נפילה חופשית תמורת 220 דולר ניו זילנדי. חוץ ממנו יש עוד כמה באזור קווינסטאון (Queenstown)  אך הוא המומלץ מכולם.
 

סקיי ג'מפינג (Sky Jump) – אתה קשור גם לחבל וגם לכבלים המונחים על שני מוטות המונחים לכל אורכו של הבניין בגובה 192 מטר ממנו אתה קופץ – הנקודה הגבוה ביותר בעולם – נפילה חופשית של 16 שניות (זה לא בדיוק כמו בנג'י רגיל) -  נמצא באוקלנד (Auckland).
 

טיפוס סלעים/צוקים – תמצאו באזור העיירה וונאקה (Wanaka).
 

Fly by Wire אתה נכנס למטוס קטן התלוי על כבלים ומבצע טיסה במרחב אווירה – מדהים. תמצאו את זה בקווינסטאון (Queenstown).
 

זורב – אתה נכנס לתוך כדור אם מים ומתגלגל במורד גבוה – חוויה מצחיקה ביותר. נמצא באזור רוטורואה (Rotorua), עולה 50 דולר.
 

רפטינג – מומלץ באזור קווינסטאון (Queenstown) או בנהר בולר (Buller River) שליד ווסטפורט (Westport).
 

רפטינג על גלשני בוגי – נמצא באזור קווינסטאון (Queenstown).
 

רפטינג מערות – הרפטינג מתבצע במנהרות ונהרות תת קרקעיים, על אבובים, כאשר אתם לובשים חליפת צלילה, פנס ראש וקסדה – מקווה שיצא לכם לראות את התולעים הזוהרות. החוויה נמצאת במערות וואיטומו (Waitomo Caves), בווסטפורט (Westport)  ובגריימאות' (Greymouth).
 

נדנדת קניונים (Shotover Canyon Swing) – אתה נקשר בחבל בכל מיני צורות ולפעמים לכל מיני פריטים, נזרק בקניון, מצבע נפילה חופשית עד אשר הכבל נמתח אז אתה מתחיל בעצם להתנדנד. גם הדבר המטורף הזה נמצא בקווינסטאון (Queenstown).
 

קניונינג – ביצוע סנפלינג במקומות אטרקטיביים ביותר, מומלץ לקחת את זה שבאזור קווינסטאון (Queenstown).
 

בלוקרטינג (Blokarting) – גלישה יבשתית במכוניות קטנות, החוויה נמצאת באזור הקייטלינס (Catlins), מאונט מאנגאנוי (Mount Maunganui) ובעיירה אהיפארה (Ahipara).
 

טיולי ג'יפים – תוכלו למצוא בכל רחבי ניו זילנד.

נסיעה על רכבי 4*4 גדולים במיוחד – רכבים מיוחדים – תוכלו למצוא בין וונאקה (Wanaka) לקווינסטאון (Queenstown).

 

ספורט אתגרי באוסטרליה
 

צניחה חופשית – על החוף המזרחי / מערבי.
 

טיפוס צוקים/סלעים – תחום מפותח מאוד במדינה, תוכלו למצוא אותו ברחבי הפארקים האוסטרליים.
 

צלילה – בגרייט ברייר ריף.
 

טיולי ג'יפים – טיולי ג'יפים פרוסים בכל אוסטרליה מהמדבר ועד האי פרייזר.