מפת דרום הפסיפיק
בחר יעד:

דרום הפסיפיק - בטיחות באוסטרליה וניו זילנד

למרות שזהו מקום מערבי יש בו סכנות גם כן, עשו ביטוח טוב אשר תואם את הצרכים שלכם (תבררו טוב לפני בחירת הביטוח) וכמובן אל תצאו מהארץ בלי תיק תרופות מסודר לבעיותיכם האישיות הכולל בתוכו גם אקמול וכו' בנוסף לתיק עזרה ראשונה עם פדי גאזה, מי אלכוהול, יוד וכו'.

 

בטיחות בטרקים

היזהרו בזמן שהייתכם בטרק, אל תנסו להיות רמבו גם אם סיימתם שירות קרבי בצבא, תמיד הודיע למישהו בבית שיצאתם ומתי אתם אמורים לחזור, קחו איתכם עזרה ראשונה לכל מקרה ותחתמו בבקתות בהם אתם עוברים.

 

חופי ים

שימו לב לפני הכניסה למים מהי רמת הסחף והזרימה, זהו לא הים שאנו מכירים מהארץ. במים ישנם המון סוגי חיות אשר איתם אנו לא נפגשים בארץ, מכרישים ועד סטינגריי ומדוזות ארסיות, בדקו טוב לפני הכניסה והיו זהירים וערניים.

 

אטרקציות

 תמיד תוודאו שלחברה המפעילה את הפעילות יש ביטוח ושהביטוח שלכם מכסה אתכם בצורה מלאה, וודאו מה קורה במקרה ויש צורך בפינוי עקב אירוע רפואי כזה או אחר.

 

גניבות

במידה ומישהו מאיים עליכם, מנסה לשדוד אתכם, פורץ לכם לרכב, לא תמיד שווא להיות רמבו ולחזור הביתה...(לא רוצה להזכיר את המילה). אל תהיו גיבורים, התקשרו למשטרה או שתעזרו באחד המקומיים האחרים, לא שווא למות בשביל כסף, תספרו להורים והם יעדיפו שככה זה נגמר וישלחו לכם עוד כסף מאשר שתחזרו הביתה ב...בלי חוכמות!!!