מפת דרום הפסיפיק
בחר יעד:

דרום הפסיפיק - מאיפה מתחילים

את הטיול שלכם תוכלו להתחיל במקומות הבאים:

 

מתחילים/ממשיכים בניו זילנד – אוקלנד או קרייסטצ'רץ'?

 השיקול היכן להתחיל קשור אך ורק למתי אתם נוסעים, במידה ואתם נוסעים בין אוקטובר לדצמבר לא משנה אם תתחילו בקרייסטצ'רץ' או באוקלנד. במידה ואתם מתחילים לאחר מכן יהיה נכון להתחיל את הטיול בקרייסטצ'רץ' בגלל שמזג האוויר הולך ונהיה פחות טוב (נהיה קר ויותר ימי גשם) בחלק הדרומי.  הערים אוקלנד וקרייסטצ'יץ, בהם נוחתים, משמשות כמקום התארגנות ותחילת הטיול. מעבר לכמה ימים לראות את העיר ולהתארגן אין יותר מדי מה לעשות פה, לכן אל תתמהמהו והמשיכו הלאה. בכל מקרה תמיד תתחילו באחת מהן ותסיימו בשנייה כך שיישאר לכם מספיק זמן בסוף הטיול, אם תרצו, בכדי ליהנות מהערים הגדולות של ניו זילנד.

 

מתחילים/ממשיכים באוסטרליה

אופציות הנחיתה באוסטרליה הן רבות, ניתן לנחות בכל אחת מהאופציות הבאות: סידני, מלבורן, בריסברן, דארווין, אדלייד, פרת'. כל אחד נוחת במקום אליו הוא רוצה להגיע/להתחיל ממנו, רוב המטיילים נוחתים בסידני או במלבורן ומשם ממשיכים את הטיול שלהם. מערים אלו ניתן להתחיל את מסלול ה-D, את מסלול ה-Big O(ראו פירוט – דף בית אוסטרליה), או להמשיך לכל מקום אחר בו חושקת נפשכם.

 

חניות ביניים

לאחר שיצאתם מארצנו הקטנטונת, ויצאתם לטיול החלומי שלכם בדרום הפסיפיק הינה עוד נקודה למחשבה. הטיסה לאוסטרליה/ניו-זילנד אינה ישירה ויש לקחת טיסה נוספת בכדי להגיע לשם. היוצאים מהארץ עם אל-על בד"כ יטוסו דרך:

 

הונג קונג

 אל תטעו זהו יעד מומלץ מאוד לעצירה - הבניינים הגבוהים, התרבות הסינית והחוויה מומלצת מאוד אפילו אם זה ליומיים שלושה. למרות שאתם לחוצים להגיע כבר ליעד תעצרו ותיהנו מהחוויה.

 

תאילנד

 לאלו מכם אשר לא חוזרים דרך תאילנד או לא מתכננים לעבור בה בצורה כלשהי, מומלץ בחום לעצור לשבוע עד שבוע וחצי בכדי ליהנות מהמקום הזול והקסום הזה, מה עוד שזה בדרך אז התנהגו כמו ישראלים טובים ותנצלו זאת.

 

דרום אפריקה

 לאחר הנחיתה ביוהנסבורג שסביר להניח שלא תרצו לצאת משדה התעופה ותתחברו לטיסת ההמשך שלכם ליעדכם. המדינה לא הכי ידידותית כרגע ולא כדי לצאת מהשדה, אלא אם כן יש לכם מקום טוב ובטוח לשהות בו עליו תכננתם ובניתם את הטיול.

 

סינגפור (מי שטס אם חברות זרות בעיקר יטוסו דרך פה)

לאלו מכם הטסים דרך פה מומלץ ליהנות מהמדינה ולהישאר לפחות שבוע.