עוד על המזרח הרחוק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

המזרח הרחוק

המזרח הרחוק

לא לחינם מטיילים רבים שטיילו במזרח הרחוק מכנים את הטיול שם כ"מסע". טיול במזרח הרחוק יכול לקחת אתכם לאלף כיוונים שונים. בין אם מבחינה, רוחנית, ויזואלית, או מבחינה תרבותית, הטיול במזרח יותיר לכם רושם חזק מאוד. צפו לטיול שישנה את חייכם, ישאר בזכרונכם לעד, ומנסיון שלנו, שווה לפחות תואר או שניים (כן.. באקדמיה) מבחינת הרחבת האופקים והכלים לחיים שהוא נותן.

 

מבחינת עולמם של מטיילי המזרח הרחוק, ישנן 3 "בירות" לא רשמיות ליבשת קסומה  זו: תאילנד, הודו וסין. הוויכוח בין חסידי הודו לחסידי סין הוא ויכוח שכיח במזרח הרחוק. ככל הנראה, אלו שטיילו זמן רב בסין, נופלים בקסמה ובעוצמתה המדהימה.  אלו שהעבירו תקופה ארוכה בהודו, מתאהבים בה לחלוטין ובדרך כלל גם חוזרים אליה לפחות עוד פעם אחת. המזרח הרחוק, בניגוד לסטיגמות הרבות, יכול להתאים לכל סוגי המטיילים.

 

המטיילים ההרפתקנים יותר יכולים לטייל בארצות היפהפיות והפחות מתויירות כמו בורמה ומונגוליה. חובבי הגלישה לא ירצו לעזוב את גלי הענק של סרי לנקה לעולם. תאילנד, הפופולארית ביותר במזרח הרחוק ואחת המדינות המתויירות בעולם, מזמינה אתכם לחוות עומק תרבותי עשיר במיוחד ובד בבד להשתולל במסיבות חוף פרועות באיים הטרופים הקסומים שלה, ואם כבר אמרנו איים, לאלו החושקים בנופש אמיתי – אין כמו "בטן גב" על החול הלבן בחופים המדהימים של האיים המאלדיביים ואיי הפיליפינים.

אזור דרום מזרח אסיה – הכולל את וייטנאם,לאוס וקמבודיה מספק למבקריו הצצה לחיים המסורתיים של המזרח, לתרבות המערב שחודרת ומתערבבת עם  מקדשי בודהה המפוארים והנוף הפראי. ברוכים הבאים למזרח הרחוק!