תמונות ממקדש האנגקור (Angkor Wat)

מקדש האנגקור (Angkor Wat)

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

מקדש האנגקור

המקדש החשוב  והשמור מבין כל מקדשי סיאם ריפ. הוא פשוט מדהים! צורתו של מקדש זה מופיעה על דגלה של קמבודיה ומהווה סמל לתרבותה של המדינה. מקדש זה מסמל את שיאה של התרבות החמרית באיזור. המקדש נבנה בשנת 1,150 כמקדש הינדי ובהמשך שימש כמקדש בודהיסטי ומיופיו של האתר ניתן להתפעל כבר בכניסה, כאשר רואים את בריכת המים המקיפה אותו. על קירות המקדש תוכלו להבחין באיורים ובחריטות של סיפורים מן המיתולוגיה ההינדית. מאוד מומלץ לבקר במקדש בזמן השקיעה ולראות כיצד קרני השמש "צובעות" את המקדש באור זהוב.

ניתן להיעזר בשירותיו של מדריך מקומי שישמח להרחיב על ההיסטוריה העשירה של המקום. מספרים כי מקדש זה נתגלה לראשונה כאשר אספן פרפרים צרפתי נכנס אל תוך הג'ונגל בריצה אחר פרפר נדיר ולפתע התגלה מולו המקדש הענק.


הגעה: דרך מצוינת להגיע למקדש Angkor Wat היא לקחת טוק טוק ממרכז העיר סיאם ריפ. הנסיעה למקדש Angkor wat קצרה למדי. בתוך מתחם המקדשים תוכלו גם כן לנוע בעזרת טוק טוקים. ישנה אפשרות נוספת, המתאימה בעיקר ליחידים – השכרת נהג Moto– אופנוע, אשר ירכיב אתכם מאחוריו בין האתרים.

קרא 2 טיפים על מקדש האנגקור (Angkor Wat)

מציג 2 - 1 מתוך 2

אני מאוהב!

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

המקום הזה פשוט מרהיב ומרתק! המקדש עצום ומרשים ולא תוכלו להפסיק לצלם אותו! הדבר היחיד שיש לי להוסיף הוא שכדאי לטפס עליו, אבל בזהירות כי זו עליה מאוד תלולה ושלא תתגלגלו לי למטה. נקודת חובה! אז בשביל מה הגענו לקמבודיה... :-)


כדאי להצטייד ב: 
מצלמה!
איזור והגעה: 
לוקחים טוקטוק ממרכז סיאם ריפ - חצי שעה
מה אהבת במקום: 
מרשים ביותר ומהמם!
מה לא אהבת במקום: 
שום דבר
השורה התחתונה: 
סיבה מספקת להגיע לקמבודיה

Angkor Wat

נכתב ע"י : ליבי במזרח

המקדש יפה ומרתק ומהווה נקודת חובה בביקור במקדשים - עם זאת מכיוון שהוא מהווה את המקדש המרכזי האזור שסביבו די ממוסחר והאתר עצמו עמוס במטיילים, עם זאת עדיין חובה לבקר ובמיוחד בשעת הזריחה.


מה אהבת במקום: 
בנייה ייחודית
מה לא אהבת במקום: 
עמוס בקבוצות מטיילים
השורה התחתונה: 
מהמבנים המרשימים ביותר באנגקור