תמונות מהנהר התת קרקעי

הנהר התת קרקעי

מס' 1 במדד הפופולריות

הנהר התת קרקעי (The Underground River)- שמו הרשמי של האתר המדהים הזה הוא "סיינט פולס סאבטרנין ריוור" אבל בפי כל הוא נקרא הנהר התת קרקעי (The Underground River). זהו נהר שמסלולו עובר בתוך מערת נטיפים יפהפייה. לגונה כחולה נמצאת מחוץ ללוע המערה ומהרגע ששייט הסירה המקומית יתחיל לפדל אל תוך המערה יעבור זמן קצר עד שתבינו מדוע זכה האתר לתואר: "אתר שימור היסטורי של אונסק"ו". אל תתנו לעטלפים שעפים במערה להרוס לכם את ההנאה מהנטיפים המדהימים. החלק הקשה הוא ההגעה לאתר שכרוכה בנסיעה מטלטלת בשביל חול טובעני/בוצי שלא מעט נהגים מנוסים שוקעים בו. אם ירד גשם בלילה לפני הנסיעה אל תסתכנו  - מוטב שתדחו אותה בכמה ימים. אפשר להגיע לביקור בנהר התת קרקעי בטיול מאורגן מאחת הסוכנויות בפורטו פרינססה- טיול כזה כולל את הנסיעות, השייט במערה + מדריך וארוחת צהריים. הדרך לנהר התת קרקעי, היא אטרקציה בפניה עצמה, בנוסף לנהר המפורסם.


ישנן כמה דרכים להגיע אל הנהר התת קרקעי (The Underground River)וכולם אטרקטיביות, מעניינות ומהנות כל אחת בדרכה שלה:

סירת תיירים-  רוב התיירים בוחרים בדרך הפשוטה ביותר (שהיא גם היקרה ביותר) להגיע לביקור בנהר התת קרקעי  שהיא סירת תיירים היוצאת מהמזח של סבאנג ומגיעה עד לאתר. מחיר שיוט כזה הוא 600 פסו ו- 800 פסו (Peso)לכרטיס הלוך ושוב. אם תרצו לעשות את הדרך אל הנהר התת קרקעי מעניינת יותר תוכלו לבחור באחת משתי הדרכים המאתגרות יותר שמצריכות מעט מאמץ פיזי אך בהחלט משתלמות מבחינת החוויה.

 

דרך הג'ונגל -הדרך הראשונה לעשות זאת היא דרך טיול בג'ונגל המקומי, שיוביל אתכם בין עצים סבוכים, צמחייה שלא רואים כל יום, גשרים תלויים מעל נחלים והמון המון טבע. ההליכה במסלול זה היא לעיתים איננה פשוטה כיוון שחלק גדול מן הדרך היא טיפוס במעלה ההר. הליכה בקצב סביר וללא הפסקות ארוכות מאוד תוביל אתכם אל היעד כעבור שעתיים.

 

שביל הקופים- האפשרות השנייה היא לבחור במסלול שזכה לכינוי "שביל הקופים",  שהוא מסלול קצת פחות פיזי, גם הוא בן שעתיים בערך, שחלקו בג'ונגל וחלקו ממש על חוף הים.  סביר מאוד להיתקל בדרך בקופי מאקאקה (macaca monkeys) מקומיים, אך היזהרו לא להתגרות בהם ולא להאכיל אותם. את שביל הקופים אי אפשר לעשות בזמן הגאות ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם מדריך או אדם מקומי לפני היציאה.

קרא 0 טיפים על הנהר התת קרקעי

מציג 0 - 1 מתוך 0