תמונות מהפאמפס (Pampas)

הפאמפס (Pampas)

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

הפאמפס,  רורהנבאקה

הפמפאס הוא ביצה המלאה כל טוב- תנינים, אנקונדות, קופי זהב, ציפורי גן-עדן, עצלנים, דולפינים ורודים ועוד כל כך הרבה סוגים של בעלי חיים יפים ומעניינים. השייט עצמו הנו חוויה בלתי נשכחת (אפילו למי שבעלי חיים אינו בראש מעייניו), מדובר בשיט בקנו (ממונע, לא לדאוג) עם מדריך שלרוב גדל בג'ונגל או באזור הפמפס ומתמצא באזור היטב. הלינה מתבצעת במחנה של סוכנות הנסיעות- במיטות עם כילה. במהלך השיט עצמו- הכל מסביב שקט ורגוע ולא ניתן להעביר 5 שניות מבלי לראות בעל חיים נוסף ומרתק.

מי שמעוניין יוכל לרדת מהקנו לצוד אנקונדות ולתפוס תנין ולהצטלם איתו. ניתן גם לדוג פירנאות ולשחות עם דולפינים. מי שפחות אוהב להרגיש "אינדיאנה ג'ונס" – יוכל להשאר בקנו ולהנות מהשקט והנופים – כמו צופה המתבונן מבעד המרקע- מוגן בקנו ונהנה מהחוויה. רורהנבאקה מוצפת בסוכנויות נסיעות איתן תוכלו לצאת לשיט המלצות בהמשך.


הגעה לפמפאס: נקודת היציאה לביצות הפמפאס (Pampas) תהיה מהעיר רוראנבאקה.תוכלו למצוא בכל רחבי העיר המון סוכנויות תיירים המוציאות טיולים לפמפאס, זהו אחד הטיולים היותר פופולאריים באזור.  אחת החברות המומלצות  בקרב מטיילים היא Indigena Tours. שימו לב כי המטיילים שעשו את הסיור דרך חברת הנסיעות "אמוזניקו" חלוקים בדעותיהם, יש שיגידו כי החברה נהדרת וכך גם המדריך, ויש שיגידו שהמדריך (נגרו) נעלם להם לכמה שעות במהלך הטיול וכשהמטיילים באו אליו בטענות, עוד באותו היום הם הוחזרו לרוראנבאקה ללא קבלת החזר כספי.  המלצה שלנו, יש המון סוכנויות המארגנות טיולים לאזור זה, אל תמהרו לסגור עם אחת הסוכנויות. תעשו סקר שוק קטן, בקשו לדעת מי המדריך, כמה עולה הסיור..ורק אז קבלו החלטה.

מחיר הטיול:35-45 דולר לשלושה ימים.

קרא 2 טיפים על הפאמפס (Pampas)

מציג 2 - 1 מתוך 2

חוויה! לבוא עם שרוול ארוך

נכתב ע"י : tali

מקום מדהים. פגשתי חבר'ה שלא נהנו כל כך שם אבל אני אישית נהנתי מכל רגע ורגע! היו קטעים שהרגשתי כמו בסרט "אנקונדה"...להיט אמיתי. ראינו מלא בעלי חיים בבית גידול שלהם בטבע (תנינים, נחשים ומה לא!) מה שכן תבואו עם שרוולים ארוכים ושרוולים (אבל אווריריים!) למה יש פה גן עדן של ברחשים ומכת יתושים!! יש מלא סוכנויות שמוציאות את הטיולים ואפשר להירשם ברורה נבקה. אני יצאתי דרך אמוזיניקו והיה מעולה.


מה אהבת במקום: 
בעלי חיים בבית הגידול הטבעי שלהם, יש הרבה סוכנויות שמוציאות את הטיולים
מה לא אהבת במקום: 
מכת יתושים וברחשים
השורה התחתונה: 
מגניב ומומלץ, רק תבואו עם שרוול ארוך

נשיונל ג'אוגרפיק

נכתב ע"י : אייל

מכירים את התוכניות האלה בנשיונל גאוגרפיק בהם יוצאים לג'ונגל ותופסים את כל החיות בידיים? זה מה שעושים כאן! מה רואים? תנינים, נחשים, דגים, קופים, תוכים, ג'ונגלים אמיתיים!! זה סיור מאוד מוכר שמזמינים אותו בכל מקום ברורה נבאקה, שלושה ימים בליווי שני אנשים על סירות. חובה אבל חובה להביא דוחי יתושים! תביאו גם בטריות ספר למצלמות. מצלמים כאן בלי סוף! כל יום עולה בערך 20 דולר. לסיכום זאת אחת החוויות הידועות והשוות בדרום אמריקה. ותביאו דוחה יתושים!!


מה אהבת במקום: 
חוויה מהסרטים של פעם בחיים אין צורך יותר ללכת בחיים לגן חיות - כבר ראית הכל...
מה לא אהבת במקום: 
יש יתושים אין מה לעשות, צריך למרוח המוו "אנטי יתוש" ולא תמיד זה עוזר
השורה התחתונה: 
נקודת חובה בדרום אמריקה