תמונות מסיור מודרך בפאבלות

סיור מודרך בפאבלות

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 4 במדד הפופולריות

סיור מודרך בפאבלות, ריו דה ז'נירו

הפאבלות שבריו הן שכונות עוני צפופות שהתושבים בהם חיים במחסור יומיומי של מים, חשמל ואוכל. הסיור באזור זה אמנם מעמיד את הדברים בצורה מאד סרקסטית ( מלונות הפאר נראים מסמטאות הפאבלות) ואולי אף אירונית במידה אבל הוא בהחלט סיור מרתק. סיור שלוקח אתכם לתוך חייהם של אנשי הפאבלות ופותח דלת לעולם זר לחלוטין ששוכן מרחק נגיעה מעולמכם כתיירים ומעולמם של מאות אלפי ברזילאים אחרים.

אנשי הפאבלות אמנם פונים לפשע על מנת לשרוד את המציאות שנכפתה עליהם אך האחדות ביניהם ניכרת לעין. הסיור יעביר אתכם שיעור בחיים, כמו כמעט כל דבר, ומומלץ למי שמתעניין בחיים של אנשי ריו. אסור!!! להיכנס לאזורים אלו באופן עצמאי. זה יכול להיגמר בכי רע.


פרטים: סיור של כחצי יום אליו ניתן להירשם בכל אחת מסוכנויות הנסיעות.

קרא 1 טיפים על סיור מודרך בפאבלות

מציג 1 - 1 מתוך 1

חוויה! מומלץ לקחת מדריך או סיור קבוצתי

נכתב ע"י : יואל

מי שלא עורך סיור בפאבלות של ריו מפסיד חוויה אנושית מרתקת. קשה להאמין באיזה תנאים בלתי נסבלים אנשים חיים שם ובכל זאת רואים חיוכים אמיתיים בכל פינה וילדים שמתרוצצים ומשחקים בחוץ. מה שאני ממליץ הוא לקחת מדריך או סיור בקבוצה כי יש שם הרבה פשע ותייר לבד זה פשוט הזמנה לצרות. בלי קשר המדריך שלנו הסביר לנו בצורה מרתקת על החיים בפאבלות ועל האתגרים בחיים שעל התושבים להתמודד איתם וההזנחה של הממשלה. פשוט חובה להיות שם ולראות שברזיל זה לא רק קרנבל.


מה אהבת במקום: 
חוויה בלתי נשכחת
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
חוויה מיוחדת, מומלץ לקחת מדריך או סיור