תמונות מהקרנבל בריו

הקרנבל בריו

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

חמישה ימים של שכרון חושים מטורף. הרחובות עמוסים בטונות של שמחה, רוויים אלכוהול ומקושטים במיטב התלבושות החושניות של ימי הקרנבל המפורסם. ללא ספק, אחת המסיבות המוצלחות בתבל. ריקודים מצאת החמה עד קצה גבול היכולת, ונשפים הזויים של פאר ויופי. הקרנבל מפנה מקום לכולם. כל אחד מוזמן לחגוג עד אפיסת כוחות ולהתענג על האהבה הנשפכת בכל פינה. אין עני ואין עשיר, אין אני ואין אתה, כולם יחד בפיאסטה שאין לה גבולות.

כל אזור בעיר שולח את נציגיו לפסטיבל הריקודים מעוטרים בכל הטוב שאפשר להציע, וזאת אחרי אימונים מפרכים במשך כל השנה. התהלוכה של הקבוצות עוברת בין השכונות השונות של העיר וכולם שותפים לחוויה ורוקדים יחד עם אנשי התהלוכה. התהלוכה המפוארת יותר והיקרה יותר נערכת בסמבודורמו, ובה משתתפים בתי הספר המקצועיים לסמבה. מרהיב ביותר ועוצר נשימה. יום לאחר סיום הקרנבל נערך בסמבודורמו מצעד המנצחות בו צועדות הקבוצות המובילות.

תיירים לרוב מגיעים למצעד זה משום שהמחירים כבר קצת יותר מוכרים לטייל הממוצע. מומלץ. מדהים. ים של אנרגיות חיוביות שלא יעזבו אתכם חודשים אחרי. תחושות של אושר שהגוף פשוט צר מלהכיל.


תאריכי הקרנבל בריו בשנים הבאות: http://ipanema.com

קרא 1 טיפים על הקרנבל בריו

מציג 1 - 1 מתוך 1

חוויה בלתי נשכחת! מומלץ לשריין מקום לינה מראש

נכתב ע"י : נתנאל

הקרנבל בריו הייתה החוויה הכי מטריפה שהייתה לי בחיים!! אני מציע לא להפסיד את תהלוכת המנצחים בסמבודורמו – חוויה אדירה! פשוט שכרון חושים אין מילה אחרת לתאר את החגיגות שהולכות שם. אם אתם מתכוונים להגיע לריו לקרנבל תשריינו מקום לינה הרבה זמן מראש כי הכל מפוצץ והמחירים בשמיים! אבל אם אתם באזור שווה שווה גם אם משתלמים הרבה יותר. שימו לב שיש מלא כייסים אז אל תסתובבו עם דברים יקרים עליכם – אפילו לא שעון! הכי טוב להיות בתהלוכה בסבודורמו ביציע 5! איזה כיף לכם


מה אהבת במקום: 
חוויה ייחודית ואדירה
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
מטריף ומומלץ! היזהרו מכייסים!