תמונות מהאי אמאנטאני

האי אמאנטאני

מס' 3 במדד הפופולריות

האי אמאטאני (Isla Amantani), נחשב לפחות מתוייר מהאי טקילה, ועיקר חווית הביקור כאן נזקפת לזכותם של המקומיים. נהוג להגיע לאי וללון אצל המשפחות המקומיות. הן דואגות לארוחת ערב ולחדר, והמפגש האנושי פה הוא חזק מאין כמוהו. המקומיים מחצינים מאוד את תרבותם ואת אורח חייהם ומשתפים את המטיילים במיני מנהגים וחגיגות השמורים רק להם. גם כאן, עם הגיעכם לאי תתבקשו לשלם סכום סמלי עבור הביקור בו, משהו כמו 2 דולר.

ההגעה לאיים היא לרוב בסיור מאורגן היוצא מפונו, ותוכלו אתם בעצמכם לבחור אילו ממבחר הסיורים מתאים לכם ביותר:

אופציה א'- האופציה הראשונה היא הנפוצה והמקובלת ביותר. מזמינים סיור של חצי יום באיים הצפים. יוצאים מוקדם בוקר, מסתובבים באיים, מתרשמים מאורח החיים, וחוזרים אחר הצהריים לפונו. מחיר: החל מ-12 דולר.
 

אופציה ב'- האופציה השניה זהה לראשונה אך בתוספת של ביקור באי טקילה. כלומר- מדובר בסיור של יום שלם שמבלים חצי יום באיים הצפים וחצי יום באי טקילה. החזרה היא עם ערב לפונו. מחיר: החל- 15 דולר.
 

אופציה ג'- האופציה השלישית היא האופציה המיוחדת והחווייתית מבין השלוש. מדובר בסיור בן יומיים שעובר הן באיים הצפים, הן באי אמאנטאני והן באי טקילה. מה שהופך את הסיור לכל-כך מיוחד היא העובדה כי מתארחים ולנים בבתי המשפחות המתגוררות על האי, סועדים עימם ארוחת ערב, וחווים דרכם את תרבותם ומנהגיהם. במידה ובחרתם באופציה הזו, דעו כי נהוג להביא עמכם אוכל/ ממתקים לילדים/ להשאיר טיפ למשפחה אצלה התארחתם, כאות הוקרה על האירוח. מחיר: החל מ-20 דולר, כולל הלינה.


סוכנויות מומלצות לסיור

All My travel: כתובת: deustua 576, טלפון: 051-35-3979
Turismo& Colonial Tours Viajes: כתובת: Jr. Cajamarca 206
Edgar Adventure: כתובת: lima 328, טלפון: 051-35-3444
Best way Adventures: כתובת: lima 419

חשוב לזכור כי רוב הסוכנויות מציעות את אותם הסיורים בהפרשי מחירים קטנים. בדקו בהוסטל בו אתם ישנים (לרוב יציעו לכם לקנות את הסיורים דרכם), ובעוד כמה סוכנויות בעיר, וקבלו את ההחלטה המתאימה לכם ביותר.

קרא 0 טיפים על האי אמאנטאני

מציג 0 - 1 מתוך 0