תמונות מטרק הסלקנטאי

טרק הסלקנטאי

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 2 במדד הפופולריות

טרק הסלקנטאי, מאצ'ו פיצ'ו

טרק הסלקנטאי הוא טרק של כ 5-7 ימים (תלוי בקצב הליכה שלכם) הלוקח אתכם למאצ'ו פיצ'ו בדרך יפיפייה של צמחייה עבותה, מעינות חמים ופסגות עוצרות נשימה. המחיר זול יותר מאשר האינקה טרייל, ופחות עמוס מטיילים, אך עדיין פופולרי ומטוייל, ובצדק. בגלל שכל המי ומי יוצאים למאצ'ו פיצ'ו ולטרק הזה מתקבלת התחושה שאולי זה עוד טרק בנאלי והרבה נמנעים מלעשותו. זה לא כך. הטרק מיוחד ויעביר אתכם נופים קסומים, עתיקות מתקופת האינקה ומיני ציפורים האופייניות לאזור.

יש לא מעט סוכנויות המוציאות טיולים לטרק, תעשו סקר שוק וצאו לדרך עם מי שנראה לכם הנחמד מכולם. בסה"כ כולם עושים את אותה הדרך, רק מחלקים אותה מעט אחרת ותופסים אתרי קמפינג שונים. יש אפשרות לעשות את הטרק לבד וזה אפילו עוד יותר כיף ומאתגר, רק חשוב לקחת סיפור דרך מפורט (בבית של חביתוש או אצל חביתוש) ואם אתם מוצאים מפה טופוגראפית זה רק יעזור. קחו חמור וחמר ב- Mollepata שילך אתכם עד la playa, משם תמשיכו לבדכם בקלות.


אתר אינטרנט המפרט מסלול: www.apus-peru.com

קרא 1 טיפים על טרק הסלקנטאי

מציג 1 - 1 מתוך 1

נוף מדהים! מומלץ להביא מעט ציוד

נכתב ע"י : דניאל

מי שהולך לעשות את המ'אצו פיצ'ו תדעו לכם שהמסלול של סלקנטאי הרבה אבל הרבה יותר שווה מהאינקה טרייל! המסלול נחשב ליותר קשה (לא עשיתי את שניהם אבל עשיתי שיעורי בית) אבל הרבה יותר מספק מכל הבחינות (וכן, נופים נופים). רוב הצעירים עושים את המסלול הזה. עשינו את הטרק במשך 5 ימים דרך לאטין פרדייז והיה שווה כל דולר! שימו לב שאין סוסים כל הדרך אז אל תביאו הרבה ציוד שלא תאלצו להיסחב איתו אחר כך. חוץ מזה אנחנו עשינו דרך לאטין פרדייז אחרי סקר מקיף המחירים ממש קופצים שם אז שווה לברר לעומק – הכל משתנה מהר.


מה אהבת במקום: 
נופים מדהימים
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
מומלץ לעשות סקר מחירים ולהביא מעט ציוד