תמונות מטיול רגלי בהר הגעש ארנל

טיול רגלי בהר הגעש ארנל

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

טיול רגלי בהר הגעש ארנל, לה פורטונה

טיול בשמורת הטבע של הר הגעש ארנל, הוא אחד הדברים המעניינים ביותר שאפשר לעשות בלה פורטונה. בטיול עצמו תלכו למרגלות הר הגעש האדיר, שמעליכם תיראו את הלוע המעשן והלבה הנוזלת למטה. בהמשך הדרך תיכנסו לג'ונגל קטן, עם צמחייה סבוכה וסוגים שונים של תוכים וקופים. המסלול אינו מעגלי, וקחו בחשבון את זמן החזרה. הטיול עצמו לא מוכר כל כך, כי ההגעה אליו קשה ועצמאית בתחבורה ציבורית, אך עם זאת אינו מאכזב.

הערה: ניתן לטייל בהר הגעש גם בצורה מאורגנת, אך וודאו שהטיול יהיה ארוך ומעמיק, ויכלול את כל חלקי השמורה ולא רק את התצפית התיירותית המועדפת בדרך כלל על ידי הסוכנויות.


מיקום:  Parke Nacional Volcan Arenal

הגעה: קחו את האוטובוס ל- Tilaran ובקשו מהנהג לרדת ליד שמורת הטבע. מתחנת האוטובוס יש הליכה של 2 קילומטרים נוספים עד הכניסה לשמורה. האוטובוס יוצא כל יום בשעה 8:00, וחוזר בסביבות השעה 14:00.

מחיר: 7 דולר לאדם

טיפ: האוטובוס יוצא רק פעם ביום. אם תפספסו אותו, לא תוכלו להגיע או לחזור. אם אינכם מדברים ספרדית, כדאי לכם לנסוע במונית.

קרא 1 טיפים על טיול רגלי בהר הגעש ארנל

מציג 1 - 1 מתוך 1

אהבתי מאוד

נכתב ע"י : ברק מידן

טיול נהדר שהרבה אנשים לא מגיעים אליו... הר הגעש בעצמתו פשוט יזרוק עליכם אבנים ולבה כשאתם לצידו, פשוט מדהים. אם תתקדמו בהמשך המסלול תגיעו לתוך ג'ונגל עם תוכים רבים. בהחלט שווה ומפתיע!

בנוגע להגעה - קחו את האוטובוס כמו שמפורט כאן, תוודאו עם הנהג שאתם יורדים במקום הנכון וכמו כן וודאו מתי הוא חוזר ובקשו שיחכה לכם (ספרדית לא תזיק כאן..) אם אתם חוששים, קחו מונית וכך תחסכו זמן רב.

כדאי לתכנן זמנים מראש כדי לא להיות בלחץ.


כדאי להצטייד ב: 
מים, אוכל
איזור והגעה: 
ניתן גם להגיע בצורה מאורגנת.
מה אהבת במקום: 
נוף מרהיב, עצמה אדירה.
מה לא אהבת במקום: 
הגעה בתחבורה ציבורית לא נוחה. חובה לדעת ספרדית.
השורה התחתונה: 
תעשו את כל המאמצים להגיע כי זה באמת משהו מיוחד!