תמונות מחנויות פליזים

חנויות פליזים

ממוצע דירוג הגולשים:

אחד העניינים המרכזיים בלה-פאז הוא הפליזים. מה שקורה הוא שהבד שממנו עושים את הפליז מאד מאוד זול בבוליביה, ולכן קניית פליזים בלה פאז זולה באופן משמעותי מאוד על-פני קנייתם בארץ או במדינות אחרות. היסטריית הפליזים בלה פאז, בקרב ישראלים במיוחד, הופכת למסע בעקבות הפליז הנחשק. תהליך ההזמנה הוא כזה- אתם מגיעים למתפרה (לא תוכלו לפספס אותן), ומתחילם למנות את מספר הפליזים שאתם רוצים.

לכל פליז אתם נותנים את המידה ואת הצבע/צבעים שבא לכם. רבים לוקחים צעד אחד קדימה את העניין ומוסיפים גם ציור/ משפט/ סמל/ דמות אהובה וכו' בגב הפליז. כעת, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להמתין מספר ימים ואז לבוא ולאסוף אותם. יש לקחת בחשבון מספר דברים: האחד, לא תמיד כל הפליזים יוצאים לשביעות רצונכם ולכן אם אתם לא מעוניינים באחד מהם אין שום בעיה להשאירו בחנות ולא לשלם עליו. שנית, בוליביאנים הם לא העם האמין במיוחד ולכן הם יכולים להגיד שהפליזים יהיו מוכנים ביום מסוים ולא לעמוד במילתם. שלישית, בכל מתפרה יש ספרים עם אלפי כתובות וציורים אפשריים לתוספת על הפליז, וכן מניפת צבעים רבגונית. לכן, עם הגיעכם למתפרה תוכלו "להמציא" כל פליז העולה על רוחכם, שיהיה ייחודי אך ורק לכם.. כמעט...

המחיר- ובכן, המחירים ברוב המתפרות די זהים ולכן נסו לבחור את המתפרה עם היחס הנחמד ביותר אליכם וכזו שאיכות הפליזים נראית לכם הגבוהה ביותר. פליז סטנדרטי ללא תוספות עולה קרוב ל-6 דולר, ומכאן המחירים רק עולים, בהתאם למידות ובהתאם לתוספות שתבחרו.
 


כתובת: ברחוב Illampu  יש מספר לא מבוטל של מתפרות, אך ברחובות מסביב תוכלו למצוא לא פחות מתפרות ובטח לא פחות טובות. ועוד משהו מאיתנו....: אין ספק שמסע הפליזים הוא אחת החוויות הנחמדות, כשהחלק הנחמד ביותר שלו הוא הרגע בו מקבלים את כל הפליזים. זו מתנה זולה ונהדרת שתמיד מתקבלת בחיוך. אל תשכחו שככל שאתם עושים יותר פליזים, כך המשקל עולה ותאלצו לשלם יותר.

קרא 1 טיפים על חנויות פליזים

מציג 1 - 1 מתוך 1

בהלת הפליזים

נכתב ע"י : rotem b

המסע אחרי הפליז מתחיל מרגע שמגיעים ללה פאז.. מחפשים מתפרה מנסים לקבוע יום שהפליז יהיה מוכן.. יש עיכובים לפעמים.. אתם קצרים בזמן.. בסופו של דבר הטיול צריך להמשיך ואתם לא רוצים להיתקע בלה פאז בגלל פליז.. אז אופציה נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא פשוט לקנות פליז מוכן.. ברחבי השווקים בלה פאז יש מלא חנויות של פליזים מוכנים כך שרק צריכים לבחור את הפליז שמוצא חן בעיניכם ולא להיות תלויים בשום תופר.. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון.. בסוף אתם שולחים לארץ חבילה עמוסה בפליזים לאבא, לאמא, לאחים, לאחיות, לחברים ולכל מי שחשבתם לקנות לו רק כי זה ממש זול..


מה אהבת במקום: 
המחיר זול ממש
מה לא אהבת במקום: 
בארץ כמעט ולא בשימוש
השורה התחתונה: 
אפשר לקנות, בסופו של דבר זה באמת זול.. אבל לא צריך להשתגע עם כמות הפליזים ועם הזמן והאנרגיה שמשקיעים בשביל לייצר את "הפליז המושלם"..