תמונות מנקודת התצפית (View Point)

נקודת התצפית (View Point)

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 2 במדד הפופולריות

נקודת התצפית, קו פיפי

פשוט לא לפספס! נקודת התצפית המפורסמת של קופיפי מספקת תמונה פנורמית ובלתי נשכחת של נוף האי וסביבתו. מנקודת התצפית תוכלו להבחין ב"פי פי דון" ובנקודת החיבור בין שני מפרצי החוף  העוטפים אותו.תוכלו להבחין גם כמה שונה גוון המים של שני המפרצים, בשל העמקים השונים. דרומית לכם יופיע במלוא הדרו האי "פי פי לה", הדומה כאמור, באופן מפתיע, להומר סימפסון במנוחה על כורסת הטלוויזיה שלו.

אל נקודת התצפית כדאי לצאת כשעה וחצי לפני השקיעה, כך תוכלו לצפות בנוף באור יום, ואת השקיעה המהממת הצובעת את צוקי הגיר באדום לוהט. העלייה אינה קלה ועשויה לארוך בין 20 ל- 40 דקות, חובה להצטייד בבקבוק מים. בנקודת התצפית ממוקמת מסעדה צנועה ויקרה להחריד. בדרך לויו פוינט תוכלו להבחין במעט הריסות שהועברו לשם במהלך שיקום האי מהצונאמי של 2004.


הגעה: תחילת העלייה לתצפית ממוקמת בקצהו הדרומי של חוף Ton Sai, החוף בו נמצא רציף המעבורות. למקום מוביל שילוט מכל רחבי האי, הנמשך גם במהלך העלייה ועד לצמרת.

מחיר: הכניסה חופשית.

אתר אינטרנט: www.phiphi.phuket.com

קרא 2 טיפים על נקודת התצפית (View Point)

מציג 2 - 1 מתוך 2

תביאו איתכם שני בקבוקי מים

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

הכל נכון...זו נקודת חובה והתצפית מרהיבה ואדירה! אבל הטיפוס לא קל וחם מאוד אז חובה לפחות שני בקבוקי מים. אל תשכחו! ולכו על זה :-)


כדאי להצטייד ב: 
מים, כובע
איזור והגעה: 
תשאלו את כולם - יש שלט שמנחה לטיפוס.
מה אהבת במקום: 
אדיררררררר אחד השיאים בתאילנד.
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
נקודת חובה בקופיפי

view point

נכתב ע"י : ליבי במזרח

הי!! התצפית משם מדהימה! מה שכן לא מומלץ לטפס בשעות הצהריים כי אז גם חם מידיי וגם הראות לא תהייה טובה. השעות הטובות לטיפוס או מוקדם בבוקר או בערב לפני השקיעה שאז התאורה נותנת נופך מרשים למקום! אל תחמיצו!


כדאי להצטייד ב: 
מצלמה, מים
מה אהבת במקום: 
נוף מהמם!
מה לא אהבת במקום: 
צפוף משהו בשעת השקיעה...
השורה התחתונה: 
מדהים.