תמונות מטרק גונגה שאן

טרק גונגה שאן

מס' 1 במדד הפופולריות

טרק גונגה שאן (Gongga Shan)- גונגה שאן הוא רכס הרים המגיעים, בשיאם, לגובה עצום. מגבהים אלו תוכלו לתצפת על נוף מרהיב שיתפרס לרגליכם, של הסביבה והכפרים למטה, ושל ההרים המקיפים אתכם, וליהנות מהאוויר הצלול. רכס ההרים ופסגותיו קדושות למקומיים, כך שייתכן שתיתקלו בכמה מהם בדרככם. הטרק יכול לארוך מספר שונה של ימים, ואפילו עד שבועיים, תלוי בכמות הזמן והכוח הפיזי שיש לכם להשקיע בו. בטרק אתם עשויים להגיע לגבהים, אף יותר מ5,000 מטר. אם אתם יודעים שקשה לכם לתפקד בגבהים, אל תצאו לטרק, ואם אתם יוצאים ואינכם חשים בטוב, אל תתאמצו מדי ואף רדו חזרה לגובה נמוך. קחו עמכם ביגוד חם, מעיל, כפפות, צעיף ונעלי הליכה טובות ואמינות. הצטיידו במשקפי שמש והרכיבו אותם כל הזמן, כי אתם עשויים להסתנוור מהשלג.

לפני צאתכם לטרק בררו בהוסטל בו אתם גרים או באחד ממשרדי הנסיעות בעיירה קנדינג, על האפשרות לשכור מדריך וכן סבל או חמור/פוני/יאק שיוכל לסחוב את ציודכם על גבו. מדריך יועיל לכם מאוד בהתמצאות ובתקשורת עם המקומיים שיזדמנו בדרככם, ויכול להוות ערך מוסף עצום לטרק, אבל כמובן שיעלה לכם את המחיר. אם אינכם לוקחים מדריך או סבל כלשהו, הצטיידו בחפצים הנחוצים לכם ביותר, במים ובחטיפים. לרוב תפגשו רוכלים בדרך או מעין באסטות של מקומיים שימכרו לכם נשנושים ושתייה. הצטיידו במפות מפורטות, תוכלו לרכוש מפות בהוסטל בו אתם לנים או דרך סוכנות נסיעות מקומית מהעיירה. ניתן לקחת עמכם ספר העוסק במיפוי הטרק אשר מטיילים רבים מסתמכים עליו בצאתם לטרק - Trekking In Tibet של גארי מק'קו.

 

גובה הפסגה של גונגה שאן הוא 7556 מטר, אשר נאמר עליו ש"מבט בפסגה שווה לעשר שנות מדיטציה". ההר הוא מקום עלייה לרגל, ועולי הרגל נהגו להקיף אותו. אם תרצו להקיף את ההר כולו תצטרכו להקדיש לכך שבועיים שלמים, אך תוכלו לארגן דרך ההוסטל בו אתם ישנים או דרך סוכנות נסיעות מהעיירה גיחות קצרות יותר של מספר ימים. האזור יפהפה ומרשים, מוקף פסגות עצומות ונופים מרהיבים של האזור.


קרא 0 טיפים על טרק גונגה שאן

מציג 0 - 1 מתוך 0