תמונות מצלילה ושנירקול בגרייט בארייר ריף

צלילה ושנירקול בגרייט בארייר ריף

מס' 1 במדד הפופולריות

צלילה ושנירקול, גרייט בארייר ריף

הפעילות המרכזית של טיולים לגרייט בארייר ריף כוללים צלילה או שנירקול. גם אם אינכם יודעים לצלול, תוכלו לקחת טיולים הכוללים לימוד צלילה, וטיולים מותאמים לרמות שונות של צוללנים. ישנם טיולים הדורשים רישיונות צלילה. מרבית מועדוני הצלילה וסוכנויות הטיולים לוקחים בחשבון את העובדה שרבים מהמטיילים המגיעים אליהן אינם צוללנים בעלי ניסיון.

עונות וזמני הצלילה: העונה בה מספר הצוללים בגרייט בארייר ריף הוא הגדול ביותר היא בין החודשים אוקטובר ועד דצמבר, וכן מאי עד ספטמבר. בחודשים אלו הראות במים טובה, וניתן לראות לעומק גדול ביותר, עד כ – 30 מטר ויותר. טמפרטורת המים בזמן זה נוחה למדי. בין ינואר לאפריל יש גשמים והביקוש לצלילה פוחת, אך עדיין ניתן לצאת לצלילות בימים בהירים. מרבית טיולי הצלילה האורכים יום ויותר, כוללים בעיקר צלילות יום אך כמעט תמיד גם צלילת לילה אחת לפחות – זו חוויה מיוחדת במינה שלא כדאי לפספס.

 

ציוד: מרבית החברות כוללות ציוד צלילה ושנירקול מלא במחיר חבילות טיולי הצלילה, וחלקן דורשות תוספת מחיר על ציוד. כדאי לבוא עם מסיכת צלילה משלכם, גם מבחינת ההרגשה האישית שלכם, וגם מבחינת התאמתה למבנה הפנים. כמעט כל חברת צלילה תשכיר לכם מצלמות עמן תוכלו לצלם מתחת למים. בררו מראש האם בטיול יספקו לכם שתייה ואוכל חופשיים, או שעליכם להצטייד במזון ומים. הביאו קרם הגנה מפני השמש, משקפי שמש, בגד ים וכובע לזמנים בהם תוכלו להתחמם ולהשתזף על הסיפון.

 

בעלי החיים הימיים והמראות בגרייט בארייר ריף: הגרייט בארייר ריף בנויה מאלמוגים, שהם בעצם שלדי ושאריות בעלי חיים, קונכיות וצדפים אשר הצטברו במהלך שנים רבות, ועליהם התפתחו חיים חדשים. בגרייט בארייר ריף תוכלו לראות המון סוגים של בעלי חיים ימיים מרהיבים, כמו צבי ים, דגים מסוגים שונים, לווייתנים, דולפינים, לעיתים בלהקות מרשימות, חלזונות ים, כרישים, חתולי ים ועוד המוני סוגים של בעלי חיים ימיים, וכמובן צמחיה מימית מרהיבה.


קרא 0 טיפים על צלילה ושנירקול בגרייט בארייר ריף

מציג 0 - 1 מתוך 0