תמונות מהפארק הלאומי לוס אלֶרסֶס

הפארק הלאומי לוס אלֶרסֶס

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

פארק מיוער ומיוחד זה (Los Alerces National Park) הוא חלק בלתי נפרד מתצרף הנופים של ארגנטינה ומומלץ לבקר בו גם אם לא ישנים באסקל, הוא נמצא דרומית מערבית לאסקל ומשתרע עד הגבול עם צ'ילה. הפארק נקרא על שם דייריו, עצי האלרסה (Fitzroya cupressoides / Lahuan) המפורסמים הגדלים בשטחו. מדובר בסוג של ברוש המגיע לגובה 60 מטרים ולגיל ממוצע הנע סביב 500 שנים, עם שיאים של  1,000 שנים ויותר. הנוף הנשקף בנסיעה בתוך הפארק הוא אגמים יפהפיים ויער גבוה וצפוף לסירוגין, אך כדי לצפות בעצים העתיקים ביותר (4,000 שנים) יהיה עליכם להצטרף לשייט באגם מננדז (Lago Menendez) שיקח אתכם לגדה נידחת וכמעט בלתי נגישה. מותר להקים אוהלים בנקודות מסויימות בפארק, ללא תשלום. הפקחים החביבים ישמחו לחלק לכם עלוני מידע ולענות על שאלות.


הגעה: אוטובוס מתחנת האוטובוסים של אסקל יקח אתכם עד ללב הפארק תמורת פזוס בודדים.

רכב: מאסקל - עליכם לנסוע על כביש 259 לכיוון Trevelin, פניה ימינה לאחר כ-10 ק"מ. מאל בולסון – נסיעה דרומה דרך הפארק היא חלופה נהדרת לכביש 40 המשעמם.

שינה: יש מלונות בודדים בשטח הפארק כמו Hostería FutalaufquenוHostería Mermoud, במחירים התחלתיים של 650 פזו ללילה, לא כולל הספרייט מהמיני בר.

 

חברות טיולים:

Esquel Tours

כתובת: Pellegrini 881, ומשרד בתחנת האוטובוסים.

טלפון:54-2945-452832+

מחיר: בין 40 ל- 60 דולר, כולל הסעה מאסקל ושייט באגם מננדז.

קרא 1 טיפים על הפארק הלאומי לוס אלֶרסֶס

מציג 1 - 1 מתוך 1

פארק יפיפיה, לא לפספס את הטיול בסירה!

נכתב ע"י : צליל

עם יד על הלב לא נשארו הרבה מקומות שקטים שלא נפגעו על ידי חבורות מטיילים בארגנטינה. לשמחתי הרבה גיליתי את לוס אלרסס שלמרות היותו אחד המקומות היפים ביותר בארגנטינה הוא נשאר שקט ומחוץ למסלול התקיפה של חבורות התרמילאים הרועשות... החלק הצפוני של הפארק הכי שווה כדאי לשהות בלאגו וורדה ומשם לצאת לטיולי יום בפארק המדהים. אל תחמיצו את הטיול בסירה באל אבואלו – מדהים!


מה אהבת במקום: 
החלק הצפוני של הפארק יפה ביותר
מה לא אהבת במקום: 
אין כזה
השורה התחתונה: 
מקום יפיפיה ושקט