תמונות ממרגריטה ואד קבאנס

מרגריטה ואד קבאנס

ממוצע דירוג הגולשים:
מחיר יחסי: ממוצע

מרגריטה ואד (Ed & Margarita), המקום הוקם בשלהי שנות התשעים ע"י מרגריטה ובעלה אד, אך כעת משאד נפטר, מנהלת מרגריטה את המקום לבד ורואה במטיילים כמשפחה מורחבת והנצחה לבעלה האהוב. המקום מציע מגוון רחב של חדרים, החל ביחיד ועד למעונות, אך דבק באווירת הטבע המקומית ואינו מספק אינטרנט או טלפון. כל חדר כולל שרותים ואמבטיה, והעיצוב הוא כפרי וביתי, ומעניק את הרצון לנוח מן הדרכים הקשות. בין החדרים זורם נחל מרגיע והחלק הכי טוב הוא מרגריטה עצמה עם הידע שלה על מקסיקו, הכפר והחיים.


מיקום: אל פנצ'אן
שעות פעילות: החל מתשע בבוקר

מחיר: 12/ 13$ לחדר של יחד/זוג, 20 $ לחדר עם מזגן

קרא 2 טיפים על מרגריטה ואד קבאנס

מציג 2 - 1 מתוך 2

מקום מעולה

נכתב ע"י : אילנה

עדכני למאי 2014 - שהיתי אצל מרגריטה במשך שני לילות, בתוך הג'ונגל, בין צלילים של מים זורמים, צרצרים מזמרים ועוד חיות, התנאים נהדרים, החדרים יפים, ושקט מאד. המחירים זולים ומרגריטה נחמדה ומסבירת פנים. כל ערב יש מופע במסעדה הפתוחה שמתחת לעצים, הרבה אנשים מכל העולם שמתארחים בבקתות הנמצאות באותו המתחם.


איזור והגעה: 
מאד קרוב לשמורת הטבע בו נמצא אתר המאיה המדהים, מרחק נסיעה קצרה ביותר לעיר הקרובה
מה אהבת במקום: 
את הנוחות, השקט, הנקיון, הקרבה לשמורה ולאתר
מה לא אהבת במקום: 
אהבתי הכל
השורה התחתונה: 
שווה ביותר

סימפטי ושקט

נכתב ע"י : שלי

וואו! איזה נוסטלגיה העלתם לי עכשיו, אמנם נוסטלגיה לא כל כך עתיקה אבל 2010 נראית רחוקה עכשיו...הדבר הכי טוב שהם עשו שם (חוץ מניקיון!) זה לשים רשתות על כל המקום ככה שאין יתושים ולא זבובים בכלל! המיקום מצויין, החדרים נוחים אבל לא מיוחדים (וכמו שאמרתי ממש נקיים!) אנחנו ישנו בחדר עם מיזוג (חובה!) ונהנו גם מהשקט שהיה (לא פשוט לישון במקסיקו...חחח) ומהמקלחת הכי טובה בטיול. אי אפשר שלא לאהוב את המקום הסימפטי הזה!


מה אהבת במקום: 
ניקיון, אין זבובים, שקט ומקלחת מעולה
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
אי אפשר שלא לאהוב