תמונות מהארי ראמה גסטהאוס

הארי ראמה גסטהאוס

ממוצע דירוג הגולשים:
מחיר יחסי: זול

הארי ראמה גסטהאוס, דלהי

הרי ראמה גסטהאוס (Hare Rama Guest House) הוא מלך הגסטהאוסים הוותיק של הודו!! גסטהאוס זול וחביב במזמין אליו הרבה תרמילאים ובמיוחד ישראלים. יש במקום מסעדה ושולחן פול ליהנות ממנו. צוות חביב שאפשר לפנות אליו בשאלות. במקום חדר אינטרנט ומסעדה עם אווירה שאין כמותה במיין בזאר (בגג). אין מטייל בהודו שלא עבר כאן.איזור: מיין בזאר (סמטא מפורסמת מאוד שכולם מכירים...רק לשאול)

כתובת: 298, Main Bazar,Paharganj New Delhi 110055

מספר טלפון:
01147343333

דואר אלקטרוני:Hareama777@gmail.com
 

קרא 3 טיפים על הארי ראמה גסטהאוס

מציג 3 - 1 מתוך 3

לא להתקרב להארי ראמה גסטהאוס

נכתב ע"י : לירון

נקודת האור היחידה שיש לגסטהאוס היא המחיר ללילה- 400 רופי. הצוות מצפצף על הלקוחות מרמת השירות במסעדה ועד רמת פקידי הקבלה הלא נחמדים בלשון המעטה. החדרים מעופשים ומלאים במקקים ושאר ירקות . והישראלים ? כבר הבינו שאין מה להתקרב לכאן. לא מומלץ בכלל.


מה אהבת במקום: 
0
מה לא אהבת במקום: 
הכל
השורה התחתונה: 
לא להתקרב

לא ממליצה לבנות להגיע לגסטהאוס הזה

נכתב ע"י : שירה

התארחתי בגסטהאוס הארי ראמה ואני רוצה להזהיר מטיילות שמתכוונות להגיע אני עברתי חוויה מאוד לא נעימה כיוון שהמהנקה ההודי של המקום ניסה לחבק אותי בכוח בכניסה לחדרי בשעת לילה מאוחרת. לאחר מכן נציג ההנהלה ביקש ממני לא לספר על המקרה לישראלים. בנות הישמרו!


איזור והגעה: 
מיין באזר
מה אהבת במקום: 
כלום. מלוכלך. וצוות על הפנים
מה לא אהבת במקום: 
כמו שרשמתי למעלה
השורה התחתונה: 
מקום נחמד. לא לבנות שמטיילות לבד.

המלך הבלתי מעורער

נכתב ע"י : שאנטי שאנטי

אז נכון...החדרים לא משהו... ונכון... הצוות חסר סבלנות לפעמים.. אבל חברים זה המקום האמיתי! דורות של מטיילים היו כאן! זה שער הכניסה להודו והאוירה כאן היא משהו שלא שוכחים!!! המסעדה למעלה בגג היא המקום הכי כיפי במיין בזאר! סוכנות הנסיעות למטה אמינה ביותר! יש אינטרנט.. בקיצור הכל מהכל. אני אישית אחזור לשם. מומלץ!


מה אהבת במקום: 
אוירה מנצחת - המקום הכי כיפי בדלהי.
מה לא אהבת במקום: 
חדרים קטנים
השורה התחתונה: 
זה המקום האמיתי חברים