תמונות מרפטינג בנהר אורובמבה

רפטינג בנהר אורובמבה

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

חוויה חד פעמית בהחלט... במרחק נסיעה של כשעה וחצי בקוסקו שוכן לו נהר ה-אורובמבה (Urubamba) ובו מתנהלים טיולי ראפטינג נועזים ומדהימים. לראפטינג עצמו ניתן לצאת דרך כמה חברות שונות היושבות בקוסקו, אך החברה המומלצת ביותר היא מאיוק גם בשל המחירים הטובים וגם בשל הצוות המסור והמקצועי.

הטיול עצמו מגיע בשלוש וריאציות שונות שבהן ניתן לבחור בין טיול של מיום ועד לשלושה ימים, כאשר בטיול של השלושה ימים כולל גם מגורים באוהלים, שינה בשטח, ארוחות חמות ואפילו סאונה.. אך בכל שלושת האפשרויות המחיר כולל תמונת ואף סרט די וי די. הנהר עצמו מחולק לרמות של משתיים ועד חמש וקרו כבר מקרים מעולם כאשר הנהר סער עד לדרגה 6.. (זה רציני רבותי.. סמכו עלי..).


חברת מאיוק - Mayuc Rafting

חברה מצוינת, טיול אדיר, חבל לפספס רק תביאו עמכם הגנה נגד יתושים. הרבה הגנה.

כתובת: Portal Confuturias 211, Plaza de Armas 

מחיר: יום אחד: רפיד שתיים - 75 , רפיד שלוש- 90. יומיים: 170, שלושה ימים: 420.

טלפון: 666 232 84 051

קרא 1 טיפים על רפטינג בנהר אורובמבה

מציג 1 - 1 מתוך 1

יש שני נהרות

נכתב ע"י : יוסי ר.

בתור חולי ראפטינג עשינו את שניהם. יש את הראפטינג בנהר אפורימק, עושים אותו שלושה ימים, הוא אדיר ומדהים ומספק הכל וזה חוויית אקסטרים מושלמת פחות אנשים הולכים אליו כי הזרמים חזקים. אני באמת ממליץ יותר על הראפטינג במנהר אורובמבה, הוא לוקח יומיים, יותר רגוע אבל עדיין חוויה ואין סיכוי שתתהפכו או משהו... לכו על חברת Activities Peru - מקצוענים אמיתיים, בטיחות ברמה ודוברי אנגלית.


מה אהבת במקום: 
צוותים מעולים, מקצוענים, סה"כ שני הנהרות שווים.
מה לא אהבת במקום: 
הראפטינג בנהר אפורימק - לא לכל אחד
השורה התחתונה: 
קוסקו היא היעד הכי טוב בדרום אמריקה לדעתי לראפטינג