תמונות מלוצרנה (Luzerna)

לוצרנה (Luzerna)

ממוצע דירוג הגולשים:
מחיר יחסי: ממוצע

מלון ישראלי מאוד העובר כבר שנים בירושת מטיילים ישראליים עם המלצות חמות וחיוך רחב. המקום כולל חדרים פרטיים ומשותפים עם מקלחות צמודות, ארוחות בוקר הכלולות במחיר ושרותי כביסה שכמעט יש להם את הריח של הבית.


כתובת: Av. baja 205

טלפון: 005184232762

קרא 3 טיפים על לוצרנה (Luzerna)

מציג 3 - 1 מתוך 3

פעם בכמה ימים אין מים

נכתב ע"י : נתי

אוקטובר 2014 - לקחנו חדר זוגי עם שירותים ופעמיים בשבוע אין מים בכלל.. כשאמרנו להם הם אמרו לחכות למחר. בפעם השלישית זה היה בלתי נסבל והערנו את בעלת המקום. בסופו של דבר לא יכולה לפתור את הבעיה או לתת פתרון הגיוני. רק להעביר אותנו לחדר לא זוגי או לאפשר לנו לעזוב בחצות. עוזבים מחר. לא מרוצים ולא ממליצים.


מה אהבת במקום: 
ארוחת בוקר
מה לא אהבת במקום: 
מדי פעם אין מים והם לא מנסים לפתור את הבעיה או לתת פתרון הגיוני
השורה התחתונה: 
לא חוזר

אחלה מקום! אם מגיעים בלילה כדאי לקחת מונית

נכתב ע"י : רונן

אחלה הוסטל!! מתים עלינו פה (נראה לי שלא ראיתי פה אפילו אחד שהוא לא ישראלי...) ואנחנו מתים עליהם ככה שזה ממש אחלה שילוב. מה שכן שלא תצפו ליותר מדיי , הכל סביר ובמחיר זול ואחלה אווירה. הארוחת בוקר אחלה והפתיעו אותנו כל פעם מחדש (אוי הקפה אוי הקפה!! מה לא הייתי נותן עכשיו בשביל קפה שחור טוב שם) שימו לב רק שהם נמצאים ליד תחנת סן פדרו אז אם אתם באים בלילה קחו מונית! לא הכי בטוח להסתובב פה בלילה.


מה אהבת במקום: 
אוהבים ישראלים, זול, אווירה, קפה טוב
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
מקום טוב, אך לא מומלץ להסתובב באזור בלילה

אלפי ישראלים לא טועים

נכתב ע"י : דורי ב.

הסניורה תדאג לכם להכל! נכון הוא לא במרכז של המרכז אבל האוירה ביתית ומאוד מיוחדת - קשה להסביר את זה אבל זה נכון כל מה שאומרים, אחלה חדרים באחלה מחירים וארוחת בוקר מצויינת כלולה במחיר. אנחנו אהבנו מאוד. כל מה שאומרים על המקום - נכון!


מה אהבת במקום: 
אוירה
מה לא אהבת במקום: 
לא במרכז הפלאזה אבל לא נורא
השורה התחתונה: 
מומלץ