תמונות מטרק חופים בין מפרצים סטוני לפלטשר

טרק חופים בין מפרצים סטוני לפלטשר

מס' 6 במדד הפופולריות

הטרק מצוי בקצה כף הקורומנדל, ומגיעים אליו לאחר שעוברים את העיירה קולוויל. הטרק נקרא coromandel coastal walkway – שביל קו החוף קורומנדל. קולוויל היא המקום האחרון בו תוכלו למלא דלק לפני שאתם יוצאים לכיוון הטרק בדרכי העפר הלא ידידותיות.

הגעה לטרק: כאשר תיסעו צפונה מקולוויל יש לנסוע לכיוון פורט צ'ארלס וכך לעבור מעל הרכס מזרחה לכיוון חופי הים המדהימים של אזור הקורומנדל. מפורט צ'ארלס תוכלו להמשיך למפרץ סטוני. המסלול הינו מסלול הליכה ממפרץ סטוני למפרץ פלטשר, אשר בו באמת מישהו היה צריך לשים שלט "סוף העולם זה פה", ומשם תוכלו להמשיך לפסגת הר מואהאו המתנשא לגובה של 892 מ' ונותן בעצם את התצפית המרהיבה והגבוה ביותר של בחצי האי קורומנדל. את הלילה הכי רגוע שלכם בטיול בהרגשה הכי עוצמתית של שלווה תוכלו לעשות באתר הקמפינג של ה-DOC, הרשות לשמורות הטבע הניו זילנדית , במפרץ סטוני או במפרץ פלטשר, תלוי בכם אך זכרו שבמידה ובאתם ברכב הוא נשאר במפרץ סטוני (אין דרך שמחברת בין המפרצים, אך במידה ואתם אם שני רכבים אפשר פשוט להחנות כל רכב בצד אחר וכך לחזור כי יש גישת דרך עפר לכל מפרץ).
 

חשוב לזכור כי באזור אין מקום לקניית אוכל ובאתרי הקמפינג לא תמיד תוכלו למצוא את כלל השירותים שאתם רגילים להם, ברוב האתרים יש שירותים כימיים ללא מתקנים נוספים בלבד. משך הטרק כולל הר מואהאו - שמונה שעות. המסלול בין מפרץ סטוני לפלטשר אורך כארבע שעות.


קרא 0 טיפים על טרק חופים בין מפרצים סטוני לפלטשר

מציג 0 - 1 מתוך 0