תמונות ממבצר קואלאפ

מבצר קואלאפ

מס' 1 במדד הפופולריות

מבצר קואלאפ (Kuelap)- מבצר מרשים ביופיו ובמידותיו. נחשב למבנה האבן הגדול ביבשת אמריקה ולמאצ'ו פיצ'ו של צפון פרו. אין צורך להעצים את מבנה זה במילים, הוא עושה זאת בזכות עצמו. קירותיו הנישאים לגובה רב ואשר עומדים אימתניים במשך פרקי היסטוריה רבים הופכים אותו למהפנט. הסחלבים שצמחו בין קירותיו מקנים לו מקום של שייכות. כל-כך הרבה שנים וגם הטבע אימץ אותו לחיקו. אמנם לא מספיק נחקר על מבצר זה אך נראה כי הוא מגולל סיפור מרתק של היסטוריה ואמונה. המקום לא עמוס מטיילים וזה הופך את הביקור לעוד יותר מעניין. מומלץ.


הגעה: ניתן להגיע במספר דרכים. האחת היא לקחת סיור מצ'אצ'אפויאס שכולל הסעה עד האתר ומדריך. העלות היא כ 10 דולר והרווח גדול. המדריך יעשה לכם את הסיור מרתק עוד יותר. אם אתם מעוניינים להגיע באופן עצמאי קחו מיניבוס מצ'אצ'אפויאס עד לטינגו, משם תוכלו לעקוב אחר השילוט לאתר. הטיפוס ייקח לכם 4-5 שעות. קחו מספיק מים, יכול להיות מאד חם בדרך. יש מוניות בין טינגו לקואלאפ בהם תוכלו להשתמש לאחד הכיוונים.

טראק Gran Vilaya- טראק המוביל אל המבצר ונמשך בין 4-7 ימים. תלוי בדרך. הטראק עובר בין כפרים מדהימים, ערים אבודות יפיפיות ונופים מושלמים. מומלץ ביותר. למידע נוסף פנו לסוכנויות המקומיות.

מחיר כניסה לאתר: 4.5 דולר. הנחה של 50% בהצגת תעודת סטודנט.

שעות פעילות: 08:00-17:00

קרא 0 טיפים על מבצר קואלאפ

מציג 0 - 1 מתוך 0