תמונות מקוקו בנגו (Coco Bongo)

קוקו בנגו (Coco Bongo)

ממוצע דירוג הגולשים:

קוקו בנגו, קנקון

הקוקו בונגו הוא האירוע הכי מדובר בקנקון! נקודה. יש אפילו העושים את דרכם לקנקון אך ורק בשבילו. מדובר במועדון ריקודים והופעות המגיש אלכוהול חופשי כל הערב ומשאיר חותם לכל החיים. המועדון פתוח מדי יום החל מהשעה 23:00 ועד עלות השחר אז יוצאים משם כל הבליינים שיכורים ומאושרים. הקונספט בקוקו בונגו הוא שבערך בשעה- שעתיים הראשונות יש מופעי לוליינות מהתקרה ועל הברים ומין המחזה של קליפים של להיטי פופ מכל הזמנים. עם הכניסה למועדון מטשטש אלמנט הגיל וכל אחד נהנה שם.


כתובת: Blvd. Kukulcan Km. 9.5 - Plaza Forum
מחיר: המחיר אינו קבוע. לרוב הוא נע בין 65 ל-80 דולר לכניסה. בד"כ בימי ראשון ושלישי יש הנחות גדולות יותר, אך הכניסה משתלמת בכל מחיר.
אתר אינטרנט: www.cocobongo.com

קרא 2 טיפים על קוקו בנגו (Coco Bongo)

מציג 2 - 1 מתוך 2

כרטיס מוזל ב30$

נכתב ע"י : יעל

על מנת לקנות כרטיס מוזל ב30$ ולא במחירים המופקעים של 60-80$ מכל המוכרים ברחוב עצמו או בקוקו בונגו אין צורך בקנייה מוקדמת. כל שנדרש לעשות זה להגיע ביום המופע בערב בשעות 22:00-23:00 לפאב ה"קונגו" הנמצא ממול הקוקו בונגו (ממש מעבר לכביש). בפאב ניתן לקנות כרטיס ב30$ המעניק גם שתייה חופשית בפאב עצמו לכל הערב. החיסרון- אין שתייה חופשית בתוך הקוקו בונגו עצמו. אפשר פשוט להגיע מוקדם אפילו 21:00 לשתות בקונגו או פשוט לצאת במהלך המופע לקנות שתייה ולחזור. סופר משתלם!


מה אהבת במקום: 
המופע מדהים
מה לא אהבת במקום: 
מחיר יקר
השורה התחתונה: 
מומלץ לקנייה בזול

המסיבה הכי טובה בעיר!

נכתב ע"י : ברק מידן

מוזיקה אדירה, לוליינים, מופעים ופשוט ערב בלתי נשכח! אין כמו לסיים את הטיול במסיבה מטורפת באחד המועדונים הטובים בעולם!!!


מה אהבת במקום: 
המסיבה הכי טובה שיש!!
מה לא אהבת במקום: 
קצת יקר
השורה התחתונה: 
שלא תעיזו לפספס!