תמונות ממשפחת בננה (Banana family)

משפחת בננה (Banana family)

ממוצע דירוג הגולשים:
מחיר יחסי: ממוצע

במהלך הטיול מדי פעם תראו או תשמעו סיפורים על מטיילים ישראלים שהגיעו למקום התאהבו בו והחליטו להישאר. זה היה גם הסיפור של החווה הזאת אשר הוקמה ע"י משפחה ישראלית ופתחה את דלתותיה בפני מטיילים מכל העולם.לאחר כמה שנים החליטה המשפחה לחזור לארץ וכיום החווה מנוהלת ע"י משפחה מקומית, הממשיכה את אותה המסורת שנמשכה שנים. בימים אלו המקום מארח בעיקר ישראלים ובכל תקופה יש קבוצת ישראלים המתנדבת לנהל את המקום (למידת המסלולים באזור, תחזוקת המקום, היכן קונים מצרכים, הכנת ארוחות..) עם התחייבות מינימאלית ל-3 שבועות, כמובן עם תמיכה וליווי של  המשפחה המקומית. בכל תקופה מחפשים אנשים שונים שיהוו את אותו הגרעין המוכן לקחת את האחריות הזאת. האורחים במקום חיים פה על בסיס התנדבותי ועובדים בחווה (אין התחייבות לזמן מסויים) דבר המוזיל את מחיר המחייה בצורה משמעותית!


הגעה: מסנטה קרוז מיקרו מס' 101 לכיוון ברמחו, לרדת בתחנה האחרונה, משם יש דרך הנמשכת כ-45 דקות הליכה המובילה לחווה (כדאי לשאול את המקומיים).

קרא 1 טיפים על משפחת בננה (Banana family)

מציג 1 - 1 מתוך 1

הוסטל מגניב אצל משפחה מקסימה

נכתב ע"י : יעל

אני אישית לא הייתי אבל חברה שלי הייתה פה ופשוט חזרה נפעמת מהחוויה – אחרי שראיתי את התמונות ממש הצטערתי שלא הצטרפתי אליה ואני בטוח שבסיבוב הבא שלי בבוליביה אני שם! המשפחה המייסדת אגב כבר לא שם אבל יש שם משפחה מקומית נחמדה ומסבירת פנים. המקום נמצא בלב אזור ירוק ומבודד והם מגדלים הכל בחווה! חברה שלי עבדה פה בכל הקשור לתחזוקת משק וחזרה עם אנרגיות מדהימות. חוויה שאין שנית לה!


מה אהבת במקום: 
אזור ירוק ומבודד, מגדלים הכל בחווה, משפחה מארחת מקסימה
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
מומלץ, חוויה כיפית באזור ירוק ומבודד