תמונות מדרך שבעת האגמים

דרך שבעת האגמים

ממוצע דירוג הגולשים:
מס' 1 במדד הפופולריות

דרך שבעת האגמים, ברילוצ'ה

דרך שבעת האגמים (Los Siete Lagos), האטרקציה המדוברת והמצולמת ביותר, מדובר אם כן בדרך נסללת אשר תחילתה בעיירה שכנה ושמה Villa La Angostura וסופה בעיירה San Martin De Los Andes הצפונית. אורכה של הדרך הוא כ-190 ק"מ ולצד הדרך אגמים ציוריים, שבעה במספר. את חלקם ניתן לראות ממש בצד הדרך, ובחלקם תאלצו לסטות טיפה מהדרך ולצעוד לעבר תצפית.  

שימו לב! מלבד 50 ק"מ סלולים, שאר הדרך אינה קלה לנהיגה, שכן פגעי טבע, סחף ותנועה שוטפת יוצרים בה בורות ומהמורות. בימים אלו היא נסללת ויש לצפות לשיפור בשנים הקרובות.


הגעה: רכב - ניתן לשכור בברילוצ'ה או בסן מרטין רכב פרטי ליום או יומיים ולצאת לדרך עצמאית. אוטובוס - מסוכנויות טיולים רבות מוציאות סיורים מאורגנים לשבעת האגמים מידי יום בעונה, ובתנאי שלא יורד גשם.. אל תשכחו מצלמה! אופני הרים – ניתן להשכיר בעיר, אך עדיף להשכירן בVilla La Angostura. כמו כן ניתן להקים אוהל במקומות מיועדים לאורך המסלול- הצטיידו בהתאם.

מפה בסיסית של המסלול: www.ontheroadtravel.com

קרא 3 טיפים על דרך שבעת האגמים

מציג 3 - 1 מתוך 3

לא להשכיר בחברת OPEN CAR

נכתב ע"י : ron

אני נמצא כרגע בברילוצה! בידיוק חזרנו מטיול של שבעת האגמים עם רכב שהשכרנו. קודם כל מומלץ מאוד לעשות את הטיול וכמובן עם רכב שכור!


כדאי להצטייד ב: 
חטיפים לדרך , כבל AUX וכמובן מצלמות
איזור והגעה: 
calle mitre
מה אהבת במקום: 
שבעת האגמים מסלול מדהים!
מה לא אהבת במקום: 
חברת השכרת רכב פשוט בזיון
השורה התחתונה: 
תעשו את שבעת האגמים עם רכב אבל בחיים לא בOPEN CAR

דרך מדהימה! מומלץ לקחת סיור מאורגן

נכתב ע"י : רונן

הי אנשים!! אחת הדרכים המדהימות ללא ספק בכל דרום אמריקה! מה שכן יש המון חבר'ה ששוכרים רכב ועושים אותה עצמאית. אנחנו נתקלנו בהרבה שנתקעו בדרך (דרך לא להיט ואם מזג האוויר משתגע אז סיפור) וגם בכמה שעשו תאונה ויצאו במזל בלי כלום. אני ממליץ לקחת סיור מאורגן – הסיורים כוללים עצירות במספר נקודות (כולל כמובן סאן מרטין) ומראים את הנקודות החשובות. הסיורים יוצאים בבוקר ומגיעים לברילוצ'ה בסביבות 18:30 בערב. שימו לב שאגם לאקר (אזור סאן מרטין) הוא כנראה האגם היפה ביותר אז תכינו את המצלמות!


מה אהבת במקום: 
מסלול מדהים, אגם לאקר הוא אחד היפים ביותר
מה לא אהבת במקום: 
אין
השורה התחתונה: 
אתם הולכים לצלם והרבה!

טיפים חשובים!

נכתב ע"י : ברק מידן

1. מזג אוויר - שימו לב לבדוק היטב את מזג האוויר! ישנו כביש שנסגר כאשר יורד גשם, או מס' ימים אחרי שיורד, ולכן אתם חייבים לוודא שהוא פתוח!

2. אל תתקמצנו וקחו רכב גדול ונוח. שימו לב שיוצאים החוצה הרבה כדי לצלם, ולכן עדיף להשקיע יותר ולקחת רכב עם 4 דלתות.

3. עיצרו בסן מרטין לסיבוב קצר - זהו כפר יפהפה

4. אפשר בהחלט לסיים את כל המסלול ביום אחד, רק תכננו היטב את הזמן כדי לא לחזור בחושך.

ולסיום, זה אחד ממסלולי הנוף היפים ביותר בארגנטינה. אין צורך לקחת כאן סיור מאורגן! כל הכיף הוא לעשות את זה לבד, לעצור מתי שרוצים ופשוט לקחת בת הזמן!


כדאי להצטייד ב: 
הרבה כרטיסי זיכרון ובטריות למצלמה
מה אהבת במקום: 
נוף מדהים!!
מה לא אהבת במקום: 
בכל זאת נהיגה של יום שלם
השורה התחתונה: 
קחו רכב, הרבה אוכל ולא תתאכזבו!!!