צוות יוצאי דרום אמריקה

צוות יוצאי דרום אמריקה של  zaznoo
הנה הנה הם באים, צוות כותבי האתר על דרום אמריקה, חזרו מהטיול ביבשת הדרומית...ועלו על המקלדת:


מור לנקרי


 

הטיול שלי: ארגנטינה, ברזיל, בוליביה ופרו.
 

המקום שהכי אהבתי: הכי אהבתי את המאצ'ו פיצ'ו שבפרו... זו היתה חוויה אמיתית וחלום שהתגשם!
 

טיפ לכולם: רוצים להינות באמת מהטיול? חובה ללמוד את השפה טרם יציאתכם לדרום אמריקה וחובה לדבר כמה שיותר עם המקומיים! זו החוויה האמיתית של היבשת. ועוד טיפ חשוב...אל תקנו פליזים בלה פאז!!! זה סתם מעכב את הטיול, כבד, יקר לשליחה לארץ ובארץ...אפילו סבתא שלכם לא תלבש את זה. וטיפ אחרון לבנות שבנינו, קנו מהארץ פליז שחור או חום..ולא משהו בהיר. אחרי שבועיים הוא בכל מקרה הופך לשחור... תבלו! דרום אמריקה מדהימה!!!
 ויקי שמואל

 

 

הטיול שלי: טיילתי בארגנטינה, צילה ,ברזיל, בולביה ופרו, חמישה וחצי חודשים!

 

המקום שהכי אהבתי: הווארז שבפרו. בעיר אחת תמצאו הכל... טרקים, אטרקציות, תרבות גן עדן לתרמילאים האמיתיים!!

 

טיפ לטיול מנצח: זה הטיול שלכם! תעשו מה שטוב לכם!
  לי שחם

  

הטיול שלי: ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה, בוליביה, פרו וקולומביה.

 

המקום שהכי אהבתי בטיול: בואנוס איירס... אין צורך להרחיב...

 

טיפ לטיול מנצח: אחד הדברים החשובים והמאתגרים בטיול זה לתת לעצמך להישאב בכל גופך ונשמתך למקום בו אתה נמצא. להרגיש את האנשים אצלם אתה מתארח. ללמוד את השפה, או לפחות כמה מילים שיעזרו לכם לתקשר. אבל עוד יותר חשוב מזה זה להימנע מסטיגמות על מקומות ואנשים. יש אנשים מקסימים בכל מדינה וכל מקום צריך להישפט באופן אישי.
 


 
ענת שוחמי


 

הטיול שלי: טיילתי בארגנטינה, צילה, ברזיל, בוליביה, פרו, מקסיקו וגואטמלה...  שבעה חודשים!
 

המקום שהכי אהבתי: ברזיל, שם הצבע והטעם מתערבבים למערבולת של יופי ואהבה. הגוף לא יכול שלא לרקוד והלב לא יכול שלא לשמוח.
 

טיפ לטיול מנצח: תנסו הכל, ואל תתנו לאף אחד או לשום דבר לעצור אתכם. זה הרגע שלכם לעשות כל דבר שאי פעם רציתם.. עכשיו אתם הכי יפים, הכי חכמים והכי חזקים. שום דבר לא יעמוד לכם בדרך.
 קרן חלבי

  

הטיול שלי: ארגנטינה, ברזיל, קולומביה, פרו ובוליביה.
 

המקום שהכי אהבתי: הכי אהבתי את ברזיל- מיוחדת ואקזוטית ,ולמרות שלא ידעתי מילה בפורטוגזית האנשים שם כל כך רוצים לעזור וחביבים. החופים שם משתנים ממקום למקום וגם צבע הים-בכל גווני הכחול והטורקיז. כל כך הרבה מה לראות... גם אהבתי את קולומביה וזה בעיקר בגלל הפירות המדהימים והטעימים  שיש להם שם .אפשר לומר שהתמכרתי לשייק הפירות שלהם...
 

הטיפ שלי לטיול מנצח: תביאו את מה שבאמת נחוץ, מה שאין בארץ האחרת ואת כל השאר- כבר תקנו במקום.
 


 

שי לביא


 

הטיול שלי: 8 חודשים בדרום אמריקה:פרו, בוליביה, ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה.

המקום שהכי אהבתי: היעד המועדף עלי הוא טרק הפיץ רוי- הנופים הכי מרשימים, טרק קצר ומאתגר ולא ממוסחר.

הטיפ שלי לטיול מנצח בדרום אמריקה:  ללמוד את השפה, מה שעושה את הטיול אלו האנשים שפוגשים...


 רותם בוסי


  

הטיול שלי: טיילתי במשך 4 חודשים בברזיל, ארגנטינה, צ'ילה , בוליביה ופרו.

היעד שהכי אהבתי:  קרטרה אוסטרל- מסע של מקומות עם נוף מרהיב, קמפינג בצידי הדרך והוסטלים קטנים. מסע שבו רכב עם 5 אנשים נתקע בדרכים שוממות, שהכפר הקרוב ביותר נמצא במרחק23  ק"מ וכל מה שאתה יכול לעשות זה לצחוק.. מסע שבו אתה מרגיש כל כך קטן לנוכח מרחבי הטבע העצומים, מסע שבו אין לך ברירה, אתה לא יכול שלא להרגיש את החופש באויר...

טיפ לטיול מנצח: הטיול הזה מורכב ממקומות חדשים, נופים מדהימים, תרבויות שונות ואטרקציות שתוכלו לעשות רק בטיול הזה.. אבל בסופו של דבר חלק גדול (ועיקרי) מההנאה בטיול תלויה באנשים שאתם מטיילים איתם. אז אם אתם מרגישים במהלך הטיול שהחיבור לא מתאים, או שהתאים בהתחלה, אבל עכשיו קצת פחות..  תזכרו שלא מדובר בחתונה קתולית! זה בסדר גמור להתפצל ולטייל עם אנשים חדשים.

  רוני אסטרייכר

 


 

הטיול (טיולים...) שלי: טיילתי פעמיים בדרום אמריקה הטיול הראשון נמשך כ- 9 חודשים ב- אקוודור , פרו , בוליביה, וברזיל. הטיול השני כחצי שנה ב- אקוודור, פרו ,בוליביה וארגנטינה.

 

היעד שהכי אהבתי: המקום שהכי אהבתי בדרום אמריקה היה לנסויס בברזיל. לנסויס היא מקום קטן עם כל מה שאני אוהבת, מסביב טבע, בריכות טבעיות ומפלים. כמה מהאטרקציות הן במרחק הליכה ואפשר להגיע באופן עצמאי. העיירה קטנה והכל כל כך נגיש, כך שתוך יומיים מרגישים בבית, ובמקום הכי קסום שיש.

 

טיפ שלי לטיול מנצח: ההמלצה שלי לטיול טוב היא לדעת להינות ולקבל את מה שבא... לא הכל יראה כמו שדמיינתם או שקראתם בספרים ובאינטרנט. כל מקום הוא שונה, עם נופים, אנשים ותרבות שונה וזרה, וזאת הסיבה שלכל מקום יש את הקסם שלו, אז כדאי לבוא עם ראש פתוח ולהיות מוכנים להכל... החוויות הכי טובות יגיעו אז..