• מתן
    21:15      30.12.15
    היי אני נוסע בחודש פבואר לאוסטרליה את היומיים הראשונים אעביר בתיאלנד ואחכ מלבורן חתונה משפחתית וב8.2 אני מתכנן לטוס לניוזילנד
    כמה שאלות:
    לכמה זמן?(להקדיש לניוזילנד)
    כמה כסף?(לא להתכלב)
    האם ניתן למצוא שותפים נורמאלים לטיול?
    מישהו היה בבירון ביי האם טירון כמוני יוכל לגלוש שם בבטחה?
    בגדול זה טיול בטן גב אני לא מצפה להספיק יותר מידי דברים פשוט להינות בקצב טוב....
    תודה על תשובות מראש ;)
    העלאת תמונה
    מתן
    10:21      31.12.15
    אני הייתי לוקח מינימום שבועיים לאי הדרומי של ניו זילנד - הכי שווה והכי נוח לטיול. אבל מה אתה הולך לעשות? טרקים? סתם נופים?
    חודש בניו זילנד תכין מינימום 15,000 ש"ח זה יהיה יותר אפילו. אפשר לגלוש בביירון ביי, ממה שאני זוכר בצד הדרומי זה הצד של המתחילים אבל תוכל לשאול שם. לדגבי שותפים יש פה בזזנו את המדור מחפשים שותפים תהנה!
    ותטייל איזה שלושה ימים בבנגקוק עיר מטורפת :)
    מתן
    13:00      31.12.15
    מתן תודה זה כמו לדבר עם עצמי.....עכשיו גיליתי שאישרו לי ויזה בכניסה אחת לאוסטרליה כך שבמכה קלטתי שאני לא אגיע לניוזילנד .... אין לי זמן לבקש ויזה מחדש...
    יש טרקים יפים באוסטרליה?
    האם לבקר בסידני או לוותר?
    מה עלות הטיול גם 15 k?
    אמרת בנגקוק מה יש לעשות שם כי אני עשיתי עצירה פשוט משנאת טיסות ארוכות...
    איילת
    10:42      03.01.16
    אהלן
    יש טרקים בניו זילנד אבל זה ממש בחורים במרכז המדינה בכיוון אליס ספרינגס. ובחודש לא בטוח שכדאי לך להגיע למרכז אוסטרליה.
    בדיסני ברור שכדאי לבקר! לדעתי חובה.
    אוסטרליה טיפה יותר יקרה מניו זילנד יכול להיות שיצא לך טיפה יותר.
    לדעתי תתרכז בטיול בחוף המזרחי כי הוא הכי שווה. פשוט יוצאים מסידני ועולים למעלה וחוזרים בטיסה.
    בנגקוק עיר מדהימה! כמה זמן יהיה לך לבנגקוק?
    אפשר אפילו לקפוץ לאי טרופי באזור (קו צ'אנג)
    מתן
    22:34      04.01.16
    היי תיאלנד זה סתם קישור כי אני שונא טיסות ארוכות רק יומיים... אז יצא יותר מ15k לחודש....
    אני קצת מגובש על מלבורן טיסה לסידני ואז השכרת רכב ונסיעה לביירון ביי להמשיך לגולד קוסט ולחזור בטיסה למלבורן ובחזרה לארץ ... מה את חושבת על המסלול הזה?
    איילת
    11:03      05.01.16
    נשמע פצצה, אל תוותר על סרפרס פרדייס, לא הייתי אבל המון מדברים על העיירה הזאת שהיא משהו משהו ואחד המקומות המיוחדים של אוסטרליה.
    מתן
    21:45      07.01.16
    רשמתי ממש תודה איילת
מקרא סימנים
  • קישור מצורף
  • מצורפת תמונה
  • הודעה נעוצה
  • הודעה עם תוכן
  • הודעה ללא תוכן
  • תגובה עם תוכן
  • תגובה ללא תוכן