היי,
    אני ו-2 חברות מתכננות טיול בתחילת פברואר למזרח. אחת מאיתנו רוצה 3 חודשים ללא הודו ושתיים מאיתנו 4 חודשים כולל הודו.
    חשבנו לנחות בבנקוק ולשהות לילה או שניים, לקחת אוטובוס + מעבורת לאיים המזרחיים (קו טאו, קו פנגן) לכשבוע ואז לחצות לאיים המערביים (ריילי ביץ', קו פי פי ופוקט) לעוד כשבוע ומשם לטוס לצ'אנג מאי. סה"כ באיים כשבועיים.
    להיות בצפון תאילנד כשבוע (צ'אנג מאי, פאי ואז צ'אנג ראי. זה מספיק?) ומשם יבשתית לעבור ללאוס.
    להיות כ-10 ימים בצפון לאוס (חשבנו לוותר על הדרום, זה חבל או שזה בסדר?) ואז לטוס לויאטנם.
    את ויאטנם לעשות מצפון לדרום בכרטיס אוטובוס פתוח ולהיות שם כ-3 שבועות. יכול להיות שמשם לעבור קצת לקמבודיה לכמה ימים (3-4) בשביל סיאם ריפ. כך או כך, משם לטוס לפיליפינים לכ-3 שבועות.
    משם אחת מאיתנו תחזור הביתה והשתיים האחרות ימשיכו להודו. זה כבר יהיה סוף אפריל - מה מומלץ מבחינת העונות? אנחנו מחפשות בהודו את הטרקים והטבע יותר מאשר את הבטן-גב. נשמח אפילו אם יש המלצות להתנדבות בהודו לכמה שבועות.
    תודה רבה!
    העלאת תמונה
    קודם כל התוכנית בתאילנד לאוס ווייטנאם סבבה לגמרי. גם קמבודיה סבבה, פיליפינים זה טיסה הלוך חזור מבנגקוק אז קחו את זה בשבון מבחינת עלויות.
    ואז הטרקים והטבע בהודו זה ממש החל ממאי, זו העונה לדרום הודו אז תמשכו עד מאי ובמאי ישר להודו. בדרום הודו יש הרבה מה לראות. אבל אם תרצו צפון הודו אז זה החל מספטמבר.
    תודה רבה על התגובה!
    לפיליפינים אפשר גם לטוס מויאטנם? או שצריך לחזור לבנקוק? וכמה עולה טיסה כזאת בערך?
    כדאי לא לוותר על קמבודיה? חשבנו לקחת אוטובוס מבנקוק לפני שממשיכים לטייל בתאילנד רק לסיאם ריפ ובחזרה, ולוותר על שאר קמבודיה. זה סבבה?
    10 ימים ללאוס זה בסדר? 3 שבועות לויאטנם? ו-3 שבועות לפיליפינים?
    תודה רבה!
    איילה
    18:34      26.10.15
    אני לא בטוחה שאפשר לטוס מוויטנאם לפיליפינים, כדאי לבדוק באתר kayak זה לא בעיה. זו לא אמורה להיות טיסה זולה... בטוח שמעל 200 דולר לכיוון.
    אל תוותרו על קמבודיה!!! מקום מיוחד מאוד מאוד לדעתי חובה. אם אין זמן לקמבודיה אז לפחות את אזור המקדשים (סיאם ריפ) אפשר לעשות גם ב3ימים.
    זה סבבה לגמרי לעשות בנגקוק - סיאם ריפ באוטובוס, רק קחו בחשבון שזאת נסיעה מאוד מאוד מאוד קשה ומתישה. אבל ממש :)
    עדיף בטיסה. אבל אם אתם בסדר עם אוטובוסים אז יהיה בסדר.
    לגבי הזמנים ללאוס וייטנאם ופיליפינים זה מעולה!
    אפשר אפילו פחות בלאוס אם עושים רק את ואנג וייאנג ולואנג פראבאנג. אגב ואנג וייאנג הכי שווה :)
    איילה - תודה רבה!
    הסתכלתי בKayak, אני רואה שיש טיסות סביבות 120 דולר עם חברת Jetstar Asia, זאת חברה בסדר? לא שמעתי עליה..
    כמה זמן הנסיעה מבנקוק לסיאם ריפ? ולמה היא כל כך נוראית?
    בלאוס חשבנו גם לעלות צפונה יותר ללואנג נאמת'ה וכאלה, היית? ממליצה?
    תודה!
    לא שמעתי על ג'טסטאר אסיה... מממ לא יודע מה להגיד.
    כמו שאמרו נסיעה מבנגקוק לסיאם ריפ אמורה להיות 8 שעות אבל בפועל מדובר ב 12 שעות של נסיעה בשום מקום, מעבר גבול צפוף, אוטובוס קופץ ולעיתים גם מתקלקל ונתקע בדרך, שוקע ואז מוציאים אותו. שמעתי הרבה הרבה חוויות מהנסיעה הזאת, צריך להיות מוכן לזה נפשית.
    לא מכיר את היעד הזה בלאוס אבל בדרך כלל בלאוס עושים את ואנג וייאנג, לואנג פראבאנג ואולי 4,000 האיים אבל זה בדרום לאוס.
    תהנו!
    אגב יש טיסה מתאילנד לקמבודיה ישר מבנגקוק לסיאם ריפף עולה איזה 200 דולר שווה לבדוק.
    אז אולי עדיף להשאיר את קמבודיה לאחרי ויאטנם? כלומר לסוע מסייגון לסיאם ריפ דרך פנום פן? כמה זמן זה לוקח?
    בן
    18:52      27.10.15
    יש נסיעות מסייגון אל סיאפ ריפ או פנום פן.
    לא יודע כמה זה לוקח אני מניח שזה תמיד מגיע ל6-8 שעות נסיעה כך או כך ככה אני זוכר מויטנאם כי גם אנחנו חשבנו על זה.
    זה עדיין לא קל אבל לגמרי אפשרי.
    הרבה יוצאים לקמבודיה מבנגקוק לסיאם ריפ ונתקלתי בהרבה שגם יוצאים לקמבודיה מוייטנאם, מדרום וייטנאם (סייגון - הוצ'י מין סיטי)
    אפשר לקנות כרטיסים לאוטובוס בסין קפה
מקרא סימנים
  • קישור מצורף
  • מצורפת תמונה
  • הודעה נעוצה
  • הודעה עם תוכן
  • הודעה ללא תוכן
  • תגובה עם תוכן
  • תגובה ללא תוכן