• טליה
    16:49      27.09.15
    היי, אני ואמי טסות בדצמבר לתאילנד לשלושה שבועות. אנחנו רוצות לעשות טיול ג'יפים של הרד בריק בצאנג מאי ולסיים בבנקוק, כמובן שבניהם להיות בעוד כמה מקומות אטרקטיביים ומעניינים. אשמח לעזרה בתכנון המסלול שיכלול אטרקציות, קצת בטן גב וכן שופינג זול.. אבקש שהמסלול גם יכלול דרכי הגעה ממקום למקום ( דרך הגיונית ומהירה כי מדובר בשלושה שבועות בדיוק) ומחירים (בערך). שאלה נוספת, איך אפשר לסגור טיסה פנימית לצ'אנג מאי ואת הטיול ג'יפים מהארץ ובמחיר סביר? ניסיתי דרך חברה מסויימת אשר רק על טיסה לצ'אנג מאי דרשה 150 דולר!!! הזוי! הייתי לפני 5 שנים והמחיר היה אולי שליש מזה. אנחנו נוחתות ב8 וחצי בבוקר. תודה מראש
    העלאת תמונה
    המרכז למטייל תאילנד
    06:42      28.09.15
    היי, בתקופה של 3 שבועות רצוי לבקר ב 3-4 יעדים כדי לא להרגיש במירוץ, כמו כן חודש דצמבר נוח מבחינת מזג האוויר ברוב חלקי תאילנד אך ישנו יתרון קל לאיים בצד המערבי פוקט וקופיפי מאשר האיים המזרחיים קוסמוי קופנגן על פי סטטיסטיקת מזג האוויר בשנים קודמות.
    מסלול לדוגמה שיכול להתאים הוא:
    נחיתה בבנגקוק וטיסת המשך לצ'אנג מאי
    צ'אנג מאי 5-6 ימים הכולל טיול הג'יפים
    טיסה מצ'אנג מאי לאיים בדרום, 2 אפשרויות:
    הצד המזרחי קוסמוי 6-7 ימים עם אפשרות לשלב את קופנגן 3-4 ימים
    הצד המערבי פוקט 5-6 ימים קופיפי 2-3 ימים
    טיסה מהאיים ישירות לבנגקוק וסיום הטיול בבנגקוק.
    רצוי לציין שככל שמזמינים טיסות פנים בתאילנד מראש כך המחיר יהיה זול יותר ובנוסף בתקופה בה אתן מגיעות מדובר על שיא העונה בתאילנד ולכן רצוי לסגור בתי מלון מראש בעקבות הביקוש הרב.
    טליה
    10:59      28.09.15
    תודה, המסלול של פוקט וקופיפי נשמע יותר טוב כיוון שקופנגן זה אי המסיבות וזה לא מה שאנחנו מחפשות.
    יש לי עוד כמה שאלות.
    1. איך אני סוגרת מהארץ טיסות פנימיות ואת הטיול ג'יפים? לפחות את הטיסה הראשונה לצ'אנג מאי.
    2. הבנתי שיש כמה שדות תעופה בבנקוק. אני נוחתת באחת מהן, איך אדע אם משם יוצאת הטיסה הפנימית לצ'אנג מאי? ואם לא אז מה עושים?
    3. אילו אטרקציות אני יכולה לעשות בכל מקום בו אהיה על פי המסלול צ'אנג מאי-פוקט-קופיפי-בנקוק כך שיכללו את הדברים שציינתי בהודעה הקודמת? 4. התניידות ממקום למקום- איזה סוג של תחבורה אצתרך כדי לעבור ממקום למקום לפי המסלול שהבאת לי? האם הכל טיסות?
    המרכז למטייל תאילנד
    12:34      28.09.15
    1. אנו תמיד ממליצים להזמין טיסות פנים ישירות באתרי חברות התעופה בגלל המחיר, כמו כן במידה ומעדיפים לעבוד מול סוכן אנו נשמח לעזור.
    2. שדה התעופה החדש בבנגקוק נקרא סוברנבהומי (Suvarnabhumi) ושדה התעופה הישן נקרא דון מואנג ( Don Muang), כאשר מגיעים לתאילנד בטיסה מישראל נוחתים בשדה החדש שממנו ניתן לקחת טיסת המשך ליעד הבא עם חברות התעופה בנגקוק אייר ותאי אייר אשר יחסית יקרות, בנוסף ניתן לקחת טיסות משדה התעופה הישן עם חברות התעופה בעלות נמוכה כגון נוק אייר ואייר אסיה.
    כמו כן ישנו אוטובוס חינמי בין שדות התעופה בהצגת כרטיס טיסה מהשדה הישן, שעות הפעילות האוטובוס הם בין השעות 5:00 בבוקר לחצות בכל שעה עגולה.
    3. ישנם מגוון אטרקציות ופעילויות בכל היעדים במסלול שציינת, ממליץ לך לבדוק באתרי האינטרנט ואף באתרנו המספק מידע עדכני על תאילנד.
    4. המעבר בין פוקט לקופיפי נעשה באמצעות מעבור לעומת שאר המעברים שהדרך הנוחה והמהירה היא בטיסות.
מקרא סימנים
  • קישור מצורף
  • מצורפת תמונה
  • הודעה נעוצה
  • הודעה עם תוכן
  • הודעה ללא תוכן
  • תגובה עם תוכן
  • תגובה ללא תוכן