עוד על אושוואיה

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

וואי-וואש בפרו באוקטובר

שלום לכולם, אני מעוניין לעשות את הטרק ...

המלצות לתכנון טיול בברזיל בזמן הקרנבל

הייתי מעניין לקבל מידע על טיול לברזיל למשך 18 ...

אושוואיה

אושוואיה, ארגנטינה

אושוואיה (Ushuaia) ידועה בפי רבים כעיר הדרומית ביותר בעולם!  דלת הכניסה לאנטרקטיקה והקוטב הדרומי. העיר הנידחת והמסתורית עשירה בסיפורי אגדות על כובשים והרפתקנים, היא בירת הפרובינציה "ארץ האש", איי האוקיינוס האטלנטי הדרומי ולטענת הארגנטינאים- גם של אנטרקטיקה. זהו מקום בו המישורים האינסופיים של פטגוניה נפגשים עם האנדים האימתניים, קרחונים עם אוקיינוסים ומציאות עם מיתוס. ראשוני המתיישבים הגיעו ברגל לפני 10,000 שנה, דרך נתיב יבשתי שעם השנים נשחק ונעלם. שניים להתיישב היו נוודים ימיים אשר שטו בין מאות האיים הקטנים המערביים של פטגוניה והגיעו אל האי.
 

למה "ארץ האש"?

היה זה רק ב- 1520 כאשר הרננדו דה מגלן גילה את המעבר הימי החשוב. האגדה מספרת כי מלחיו של מגלן הבחינו במדורות ועשן לאורך החוף הצפוני של האי- ומכאן השם "ארץ האש".

מה עושים באושוואיה?
הנוף מההוסטל שלכם באושוואיה כולל נקודת מבט מרהיבה אל האוקיינוס מצד אחד ומצד שני פסגות הרים  מרשימים במיוחד. המטיילים כאן מתפנקים על שקיעות מרהיבות שמפורסמות בכל ארגנטינה, כולם מסיירים באופניים או ברגל ויוצאים לטיולים מופלאים באזור ולוקחים שייט אל אזור הקרחונים, צפייה בפינגווינים, סקי ואף פארק טיירה דל פואגו המרשים במיוחד. וכן... החבר'ה כאן לא מוותרים על חותמת "סוף העולם" בדרכון – בלשכת התיירות שבטיילת.